Főoldal
 Események
 Hirdetések
 Érdekes gondolatok, elmélkedések
 heti hírlevél elmélkedései
 Versek
 Miserend
 Vendégkönyv
 Linktár

Hirdetések - Archívum

« Vissza

2017.05.28-06.04 (2017.05.27.)

A hét liturgikus rendje
húsvét 7. hete
Május 28. Urunk mennybemenetele
9.00 Int. Ord
18.30 Béláért és Patriciáért 10. házassági évfordulójukon, és gyermekeikért
Május 29. hétfő köznap
7.00 élő édesanyáért
Május 30. kedd Szent István ereklyéinek átvitele
7.00
Május 31. szerda Szűz köznap
7.00
11.15 Angeli út
Morvaközi Jánosné temetése
Június 1. csütörtök Szent Jusztinusz vértanú
18.00 + Magdolna temetés után
Június 2. péntek köznap
18.00 Vivienért
Június 3. szombat köznap
18.30
Június 4. Pünkösd
9.00 Int. Ord
18.30


2017.05.21-28 (2017.05.21.)

A hét liturgikus rendje
húsvét 6. hete
Május 21. Húsvét 6. vasárnapja
9.00 Int. Ord
keresztelő: Nyisztor Emília
18.30
Május 22. hétfő Szent Rita özvegy
7.00
Május 23. kedd Boldog Apor Vilmos püspök, vértanú
7.00
Május 24. szerda Szűz Mária, keresztények segítsége
7.00
Május 25. csütörtök köznap
18.00 hálából – olvasókért, ministránsokért, takarítókért, virágozókért, egyéb szolgálattevőkért.
Május 26. péntek Néri szent Fülöp áldozópap
Nincs Szentmise
Május 27. szombat köznap
18.30
Május 28. Urunk mennybemenetele
9.00 Int. Ord
18.30


2017.05.07-14 (2017.05.06.)

A hét liturgikus rendje
húsvét 4. hete
Május 7. Húsvét 4. vasárnapja
9.00 Pro populo
18.30 + édesanya
Május 8. hétfő köznap
7.00
Május 9. kedd köznap
7.00 fiatalok jövőjéért
Május 10. szerda köznap
7.00 + Erzsébet
Május 11. csütörtök köznap
18.00 + Ferenc temetés után
Május 12. péntek köznap
18.00 + György
Május 13. szombat köznap
19.00 élő rózsafüzér
Május 14. Húsvét 4. vasárnapja
9.00 Int. Ord
18.30


2017.04.30-05.07 (2017.04.29.)

A hét liturgikus rendje
húsvét 3. hete
Április 30. Húsvét 3. vasárnapja
9.00 Int.Ord.
18.30 + Mária halálának 1. évfordulója és élő családjáért
Május 1. hétfő Munkás szent József
8.00
Május 2. kedd Szent Atanáz püspök, egyháztanító
7.00 ősök emlékére
Május 3. szerda Szent Fülöp és Jakab apostol
7.00 + Antal
Május 4. csütörtök köznap
18.00
Május 5. péntek köznap
18.00 + Spiller Mártonné
Május 6. szombat köznap
18.30 + Ibolya temetés után
Május 7. Húsvét 4. vasárnapja
9.00 Pro populo
18.30 + édesanya


2017.04.23-30 (2017.04.22.)

A hét liturgikus rendje
húsvét 2. hete
Április 23. Húsvét. vasárnapja
9.00 + Károly
18.30 Int. Ord
Április 24. hétfő Szent Adalbert püspök, vértanú, a főegyházmegye védőszentje
7.00
Április 25. kedd szent Márk evangélista
7.00
Április 26. szerda köznap
7.00 Balogh és Rostás család + tagjaiért
Április 27. csütörtök köznap
18.00
Április 28. péntek köznap
nem lesz Szentmise
Április 29. szombat Sienai szent Katalin szűz
18.30
Április 30. Húsvét 3. vasárnapja
9.00 Int. Ord
18.30 + Mária (halála 1. évfordulója)


2017.04.09-16 (2017.04.08.)

A hét liturgikus rendje
Nagyhét
Április 9. Virágvasárnap
9.00 Hálából
18.30 + Margit édesanyáért
Április 10. nagyhétfő
7.00 + Erzsébet
Április 11. nagykedd
7.00 fiatalok jövőjéért
Április 12. nagyszerda
7.00 élő Györgyi
Április 13. nagycsütörtök
18.30 Szentmise az utolsó vacsora emlékére
Virrasztás 22 óráig
Április 14. nagypéntek
15.00 Urunk szenvedésének ünneplése
18.00-ig imádság a szentsírnál, gyónási lehetőség
Április 15. nagyszombat
8.00-12.00 és 15.00-19.00 imádság a szentsírnál (gyónási lehetőség)
20.00 Húsvéti vigília
Április 16. Húsvétvasárnap
9.00 beteg édesanyáért
18.30 Int. Ord


2017.04.02-09 (2017.04.02.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 5. hete
Április 2. Nagyböjt 5. vasárnapja
9.00 Család békéjéért
18.30 élő Béláért és családjáért
Április 3. hétfő köznap
7.00 + Béla édesapa
Április 4. kedd köznap
7.00 ősök emlékére
Április 5. szerda köznap
7.00
Április 6. csütörtök köznap
18.00 + Gyula édesapa
Április 7. péntek köznap
17.00 keresztút Angeli út (képviselőtestület) majd Szentmise élő Józsefért
Április 8. szombat köznap
18.30 Int. Ord
Április 9. Virágvasárnap
9.00 hálából
18.30 + Margit édesanyáért


2017.03.26-04.02 (2017.03.25.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 4. hete
Március 26. Nagyböjt 4. vasárnapja
9.00 szeretet ajándékáért
18.30 Int. Ord
Március 27. hétfő köznap
7.00 élő Balázs megtéréséért
Március 28. kedd köznap
7.00 + László
Március 29. szerda köznap
7.00
Március 30. csütörtök köznap
18.00 + Dezső
Március 31. péntek köznap
18.00 keresztút (Botos István szervezésében) majd Szentmise
Április 1. szombat köznap
18.30 Adományozóinkért
Április 2. Nagyböjt 5. vasárnapja
9.00 család békéjéért
8.30 Int. Ord


2017.03.19-26 (2017.03.18.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 3. hete
Március 19. Nagyböjt 3. vasárnapja
9.00 családért
18.30 Int. Ord
Március 20. hétfő Szent József, Szűz Mária jegyese
7.00 élő Balázs megtéréséért
Március 21. kedd köznap
7.00 nemzetünkért
Március 22. szerda köznap
7.00 élő Zsoltért
Március 23. csütörtök köznap
18.00 élő Zsoltért
Március 24. péntek köznap
18.00 keresztút (Németh András csoportja) majd Szentmise + Gábor édesapáért
Március 25. szombat Urunk születésének hírüladása
18.30
Március 26. Nagyböjt 4. vasárnapja
9.00 szeretet ajándékáért
18.30 Int. Ord


2017.03.12-19 (2017.03.11.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 2. hete
Március 12. Nagyböjt 2. vasárnapja
9.00 Józsefért
Keresztelő: Elkán Patrik, Krisztián
18.30 Int. Ord
Március 13. hétfő köznap
7.00 élő Balázs megtéréséért
Március 14. kedd köznap
7.00 fiatalok jövőjéért
Március 15. szerda köznap
9.00 Nemzetünkért
Március 16. csütörtök köznap
18.00 élő Balázs megtéréséért
Március 17. péntek köznap
18.00 keresztút (hittanosok) majd Szentmise élő Balázs megtéréséért
Március 18. szombat köznap
18.30 Zombori család élő és + tagjaiért
Március 19. Nagyböjt 3. vasárnapja
9.00 Családért
18.30 Int. Ord


2017.03.05-12 (2017.03.04.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 1. hete
Március 5. Nagyböjt 1. vasárnapja
9.00 Veronikáért
18.30 + édesapáért és nagyszülőkért
Március 6. hétfő köznap
7.00 élő Balázs megtéréséért
Március 7. kedd köznap
7.00 ősök emlékére
Március 8. szerda köznap
7.00 élő Balázs megtéréséért
12.30 Angeli út
Szilos Jenő temetése
Március 9. csütörtök köznap
18.00 + Károly és szülők
Március 10. péntek köznap
10.00 Budafok
Beringer Ferenc temetése
18.00 keresztút majd Szentmise + Erzsébet
Március 11. szombat köznap
18.30 Adományozóinkért
Március 12. Nagyböjt 2. vasárnapja
9.00 Józsefért
keresztelő: Elkán Patrik Krisztián
18.30 Int. Ord


2017.02.26-03.05 (2017.02.25.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 8. hét – a nagyböjt kezdete
Február 26. Évközi 8. vasárnap
9.00 Cintiáért
Keresztelő: Balan Emília
18.30 Int. Ord
Február 27. hétfő köznap – papi hivatásokért
7.00 élő Balázs megtéréséért
Február 28. kedd köznap – az éhezőkért
7.00 élő Balázs megtéréséért
Március 1. szerda Hamvazószerda
10.00 Angeli út
Pataki Dominik temetése
18.30 élő Balázs megtéréséért
Március 2. csütörtök köznap
18.00 Kedu szülőkért
Március 3. péntek köznap
18.00 keresztút majd Szentmise élő Balázs megtéréséért
Március 4. szombat köznap
18.30
Március 5. Nagyböjt 1. vasárnapja
9.00 Veronikáért
18.30 + Édesapáért és nagyszülőkért


2017.02.19-26 (2017.02.18.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 7. hét
Február 19. Évközi 7. vasárnap
9.00 Szidóniáért
18.30 + Márton Ferenc és családja
Február 20. hétfő köznap – a papokért
7.00 + Zoltán és Imre
Február 21. kedd Damiáni szent Péter püspök, egyháztanító
Nem lesz Szentmise
Február 22. szerda Szent Péter apostol székfoglalása
Nem lesz Szentmise
Február 23. csütörtök Szent Polikárp püspök, vértanú
18.00 Nemzetünkért
Február 24. péntek Szent Mátyás apostol
18.00 Póth szülőkért
Február 25. szombat köznap
18.30 + Miklós, élő és + családtagok
Február 26. vasárnap Évközi 8. vasárnap
9.00 Cintiáért
keresztelő: Balan Emília
18.30 Int. Ord




2017.02.12-19 (2017.02.11.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 6. hét
Február 12. Évközi 6. vasárnap
9.00 Ricsiért
Keresztelő: László Lóránd Imre
18.30 + István temetés után
Február 13. hétfő köznap – a béke és igazságosság megőrzéséért
7.00 + Gácsi Istvánért és feleségéért
Február 14. kedd Szent Cirill és Metód, Európa társvédőszentjei
7.00 Fiatalok jövőjéért
Február 15. szerda köznap – a betegekért
7.00
Február 16. csütörtök Köznap – a pápáért
18.00 + Gőgh István
Február 17. péntek a szervita rend 7 szent alapítója
18.00 + Borús Juliáért
Február 18. szombat köznap
18.30 + Pap Béla
Február 19. vasárnap Évközi 7. vasárnap
9.00 Szidóniáért
18.30 Int. Ord


2017.02.05-12 (2017.02.05.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 5. hét
Február 5. Évközi 5. vasárnap
9.00 Józsefért és családjáért
18.30 István Imre gyógyulásáért
Február 6. hétfő Miki szent Pál és társai, vértanúk
7.00 + édesanya, Irén
Február 7. kedd Köznap – a családért
7.00 Ősök emlékére
12.00 Budafok
Varga István temetése
Február 8. szerda Emiliáni szent Jeromos
7.00 élő Ferenc
11.15 Angeli út
Pajor Sándorné temetése
Február 9. csütörtök Köznap – családtagokért, jó barátokért
18.00 + Anna temetési mise
Február 10. péntek Szent Skolasztika szűz
18.00 + Erzsébet
Február 11. szombat Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária
18.30 + Aulich Imréné, Rózsa
Február 12. vasárnap Évközi 6. vasárnap
9.00 Ricsiért
keresztelő: László Lóránd Imre
18.30 + István temetés után


2017.01.22-29 (2017.01.21.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 3. hét
Január 22. Évközi 3. vasárnap
9.00 + Pál Balázs és Erzsébet
18.30 Int. Ord
Január 23. hétfő köznap – a keresztények egységéért
7.00 beteg gyógyulásáért
Január 24. kedd Szalézi szent Ferenc
nem lesz Szentmise
Január 25. szerda Szent Pál apostol megtérése
nem lesz Szentmise
Január 26. csütörtök Szent Timóteus és Titusz püspökök
18.00 + Katalinért és Sándorért
Január 27. péntek Merici szent Angéla szűz
18.00 + Mária
Január 28. szombat Aquinói szent Tamás
18.30 + szülőkért
Január 29. vasárnap Évközi 4. vasárnap
9.00 + Csányi Dezsőné, édesanyáért, nagymamáért
18.30 + szülőkért, Zsoltikáért



2017.01.15-22 (2017.01.14.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 2. hét
Január 15. Évközi 2. vasárnap
9.00 élő Zoltán
18.30 + Szőke László
Január 16. hétfő köznap – az éhezőkért
7.00 Hálából
Január 17. kedd Remete szent Antal apát
7.00 + Zoltán
Január 18. szerda Árpád-házi szent Margit
7.00 Nemzetünkért
11.15 Angeli út
Anderla Lukácsné temetése
12.15 temetési mise (+Ilona)
Január 19. csütörtök köznap – a menekültekért és száműzöttekért
7.00 nagyszülőkért
Január 20. péntek Esztergomi boldog Özséb áldozópap
18.00 + Katalin
Január 21. szombat Szent Ágnes
18.30 élő Kálmán, + Ilona
Január 22. vasárnap Évközi 3. vasárnap
9.00 + Pál Balázs és Erzsébet
18.30 Int. Ord


2017.01.08-15 (2017.01.07.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 1. hét
Január 8. Urunk megkeresztelkedése
9.00 + Simon István, szülők és testvérek
18.30 + Pálfi Lajos
Január 9. hétfő köznap – papi hivatásokért
7.00 Ilonáért
Január 10. kedd köznap
7.00 + Erzsébet
Január 11. szerda köznap – a polgári év kezdetén
7.00 Fiatalok jövőjéért
11.15 Angeli út
Németh István temetése
Január 12. csütörtök köznap – a betegekért
18.00 + Katalin
Január 13. péntek Szent Hilárius püspök, egyháztanító
18.00 + Ilona
Január 14. szombat köznap
18.30 Tibor és Krisztina
Január 15. vasárnap Évközi 2. vasárnap
9.00 Int. Ord.
18.30


2017.01.01-08 (2016.12.31.)

A hét liturgikus rendje
Karácsony 2. hete
Január 1. Szűz Mária, Isten anyja
10.00 Pro populo
18.30
Január 2. hétfő Nagy szent Vazul és Nazianzi szent Gergely püspökök, egyháztanítók
7.00 élő Mária
Január 3. kedd köznap
7.00 Ősök emlékére
Január 4. szerda köznap
7.00
Január 5. csütörtök köznap
18.00 élő Mária
Január 6. péntek Vízkereszt, Urunk megjelenése
18.30 + János
Január 7. szombat köznap
18.30 adományozóinkért
Január 8. vasárnap Urunk megkeresztelkedése
9.00 + Simon István, szülők és testvérek
18.30 + Pálfi Lajos


2016.12.25-2017.01.01 (2016.12.24.)

A hét liturgikus rendje
Karácsony hete
December 25. Urunk születése
10.00 Int. Ord
18.30 Eckler család élő tagjaiért
December 26. hétfő Szent István vértanú
9.00 születendő gyermekért
December 27. kedd Szent János apostol
7.00
December 28. szerda Aprószentek
7.00
December 29. csütörtök köznap
18.00 Hálából
December 30. péntek köznap
18.30 családjainkért
December 31. szombat köznap
17.30 hálaadás
Január 1. Szűz Mária, Isten anyja
10.00 Int. Ord
18.30


2016.12.18-25 (2016.12.18.)

A hét liturgikus rendje
Advent 4. hete
December 18. Advent 4. vasárnapja
9.00 Merl család élő és + tagjaiért
18.30 + Genes Péter
December 19. hétfő köznap
6.00 Szűcs család + tagjaiért
December 20. kedd köznap
6.00
December 21. szerda köznap
6.00 + Márta és István
December 22. csütörtök köznap
6.00
December 23. péntek köznap
6.00 + szülők, nagyszülők
December 24. szombat köznap
7.00
24.00
December 25. Jézus születése /karácsony/
10.00 Int. Ord
18.30 Eckler család élő tagjaiért


2016.11.20-27 (2016.11.17.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 34. hét
November 20. Évközi 34. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30
November 21. hétfő Szűz Mária bemutatása a templomban
7.00 élő Katalin édesanyáért
November 22. kedd Szent Cecília szűz, vértanú
7.00 hálából
November 23. szerda Szent Kelemen pápa, vértanú
7.00
November 24. csütörtök Dung-Lac szent András és társai vértanúk
18.00 + Imre
November 25. péntek Alexandriai szent Katalin szűz, vértanú
18.00 hálaadás Emiliáért és Katalinért
November 26. szombat köznap
18.30
November 27. Advent 1. vasárnapja
9.00 Int. Ord
18.30


2016.11.13-20 (2016.11.10.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 33. hét
November 13. Évközi 33. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30
November 14. hétfő köznap – az egyházi szolgálatban élőkért
7.00 Nagy Tibor és családja
November 15. kedd Nagy szent Albert püspök, egyháztanító
7.00 Nagy Tibor és családja
November 16. szerda Skóciai szent Margit
7.00
November 17. csütörtök Nagy szent Gertrúd szűz
18.00 hálából
November 18. péntek A szent Péter és szent Pál bazilikák felszentelése
18.00 Erzsébet és Béla
November 19. szombat Árpád-házi szent Erzsébet
18.30 + szülők, nagyszülők
November 20. Krisztus Király vasárnapja
9.00 Int. Ord
Keresztelő: Kibédi Károly (misében)
18.30


2016.11.06-13 (2016.11.05.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 32. hét
November 6. Évközi 32. vasárnap
9.00 + Erzsébet
18.30 Hálaadás Annamáriáért
November 7. hétfő köznap – a kiengesztelődésért
7.00 Nagy Tibor és családja
November 8. kedd köznap – a világi hívőkért
7.00 + Ferenc és Zsuzsanna
November 9. szerda A lateráni bazilika felszentelése
7.00 + Sipos József és Varga Jenő
November 10. csütörtök Nagy szent Leó pápa, egyháztanító
18.00 + Erzsébet
November 11. péntek Szent Márton püspök
18.00 Nagy Tibor és családja
November 12 . szombat Szent Jozafát püspök, vértanú
18.30 + Erzsébet és Elemér
November 13. Évközi 33. vasárnap
9.00
18.30


2016.10.30-11.06 (2016.10.29.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 31. hét
Október 30. Évközi 31. vasárnap
9.00 Családért
keresztelő: Visi Aliz Abigél
18.30 Int. Ord
Október 31. hétfő Boldog Romzsa Tódor püspök, vértanú
7.00
November 1. kedd Mindenszentek főünnepe
18.30
November 2. szerda Halottak napja
18.30
November 3. csütörtök Porres szent Márton
18.00 Báló Jánosné Magdolna (temetés előtt)
November 4. péntek Borromeo szent Károly püspök
18.00 Nagy Tibor és családja
November 5 . szombat Szent Imre herceg
18.30 adományozóinkért
November 6. Évközi 32. vasárnap
9.00 + Erzsébet
18.30 Hálaadás Annamáriáért


2016.10.23-30 (2016.10.22.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 30. hét
Október 23. Évközi 30. vasárnap
9.00 Hálából
18.30 + szülők
Október 24. hétfő Claret szent Antal Mária püspök
7.00
Október 25. kedd Szent Mór püspök
7.00
Október 26. szerda köznap – a helyi egyházközségért
7.00
Október 27. csütörtök köznap – az evangélium terjedéséért a népek között
18.00
Október 28. péntek Szent Simon és Júdás Tádé apostolok
18.00 + Márta
Október 29. szombat köznap
18.30 + édesapák, nagyapák
Október 30. Évközi 31. vasárnap
9.00 Int. Ord
Keresztelő: Visi Alíz
18.30


2016.10.16-23 (2016.10.15.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 29. hét
Október 16. Évközi 29. vasárnap
9.00 Veronikáért és családjáért
18.30 Int. Ord
Október 17. hétfő Antióchiai szent Ignác püspök, vértanú
7.00 + Teréz édesanyáért
Október 18. kedd Szent Lukács evangélista
7.00 + Márton
Október 19. szerda De Brebeuf szent János és Jogues szent Izsák áldozópapok és társaik, vértanúk
7.00
Október 20. csütörtök köznap – hazáért, államért
18.00 + Gyula édesapa
Október 21. péntek köznap – a kiengesztelődésért
18.00
Október 22. szombat Szent II. János Pál pápa
18.30
Október 23. Évközi 30. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30 + szülők


2016.10.02-09 (2016.10.01.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 27. hét
Október 2. Évközi 27. vasárnap
9.00 + Mária édesanyáért
18.30 Hálaadás Kálmán édesapáért
Október 3. hétfő köznap – a szeretetajándékáért
7.00 Rózsafüzér társulat élő tagjaiért
Október 4. kedd Assisi szent Ferenc
7.00 Rózsafüzér társulat + tagjaiért
Október 5. szerda Templomunk felszentelése
18.30 Egyházközségünk jövőjéért
Október 6. csütörtök Szent Brúnó áldozópap
18.00 édesanyánkért, édesanyákért
Október 7. péntek Rózsafüzér királynője
18.00 Mária testi-lelki gyógyulásáért
Október 8. szombat Magyarok Nagyasszonya
18.30 Hálából
Október 9. Évközi 28. vasárnap
9.00 Elsőáldozás
18.30 József és családjáért


2016. 09.25-10.02 (2016.09.24.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 26. hét
Szeptember 25. Évközi 26. vasárnap
9.00 + István, élő családtagok
18.30 Int. Ord
Szeptember 26. hétfő Szent Kozma és Damján vértanúk
7.00 Shaffer családért
Szeptember 27. kedd Páli szent Vince áldozópap
7.00 Shaffer családért
Szeptember 28. szerda Szent Vencel vértanú
7.00 + édesanyáért
11.15 Angeli út
Berindán Györgyné temetés
Szeptember 29. csütörtök Szent Mihály, Gábor és Rafael főangyalok
18.00 élő Józsefért
Szeptember 30. péntek Szent Jeromos áldozópap, egyháztanító
18.00 Shaffer családért
Október 1. szombat Lisieux-i szent Teréz
18.30 Adományozóinkért
Október 2. Évközi 27. vasárnap
9.00 + Mária édesanyáért
18.30 Hálaadás Kálmán édesapáért


2016.09.18-25 (2016.09.18.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 25. hét
Szeptember 18. Évközi 25. vasárnap
9.00 + Puskás Sándor és Erzsébet
Keresztelő: Pelyhe Bence
18.30 + Szülőkért: Etelka és Béla; + gyermekeikért: Katalin és József
Szeptember 19. hétfő Szent Januárius püspök, vértanú
7.00 Shaffer családért
Szeptember 20. kedd Koreai vértanúk
7.00 Hálaadás, + Irma
11.00 Budafok
Hamál Ferencné temetése
Szeptember 21. szerda Szent Máté evangélista
7.00 Shaffer családért
Szeptember 22. csütörtök Az állami vezetőkért
18.00 Shaffer családért
Szeptember 23. péntek Pietrelcinai Szent Pio áldozópap
18.00 Shaffer családért
Szeptember 24. szombat Szent Gellért püspök
18.30
Szeptember 25. Évközi 26. vasárnap
9.00 + István, élő családtagok
18.30 Int. Ord


2016.09.11-18 (2016.09.11.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 24. hét
Szeptember 11. Évközi 24. vasárnap
9.00 Battyán és Kocsis család élő és + tagjaiért
18.30 + Nagyszülőkért, Zoltán, Ferenc. Petronella
Szeptember 12. hétfő Szűz Mária szent neve
7.00 + Ilona
Szeptember 13. kedd Aranyszájú szent János püspök, egyháztanító
7.00 Hálaadás Ilonáért
Szeptember 14. szerda A szent kereszt felmagasztalása
7.00
Szeptember 15. csütörtök Fájdalmas anya
18.00 + László
Szeptember 16. péntek Szent Kornál pápa és szent Ciprián püspök, vértanúk
16.00 Esküvő: Oláh Róbert – Biácsi Katalin
18.00 Shaffer családért
Szeptember 17. szombat köznap
18.30
Szeptember 18 Évközi 25. vasárnap
9.00 + Puskás Sándor és Erzsébet
keresztelő: Pelyhe Bence
18.30 Int. Ord


2016.08.28-09.04 (2016.08.27.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 22. hét
Augusztus 28. Évközi 22. vasárnap
9.00 Int. Ord
Keresztelő: Takács Matteo Andrej; Takács Marvin, Mátyás; Kis Szofia, Lilien
18.30 + Pálfi Lajos
Augusztus 29. hétfő Keresztelő szent János vértanúsága
7.00 Shaffer családért
Augusztus 30. kedd köznap – a fogságban szenvedőkért
7.00 Shaffer családért
Augusztus 31. szerda Az Esztergomi Bazilika felszentelése
7.00 + Tibor
11.15 Angeli út
Stróbl Antalné temetése
Szeptember 1. csütörtök a Szentlélekről
18.00 + Márton
Szeptember 2. péntek köznap – Jézus szentséges szívéről
18.00 + Irén temetés után
Szeptember 3. szombat Nagy szent Gergely pápa
18.30 Kővári család + tagjaiért
Szeptember 4. Évközi 23. vasárnap
9.00 Kalmár család élő tagjaiért
keresztelő: Kalmár Tamara
18.30 adományozókért


2016.08.21-28 (2016.08.20.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 21. hét
Augusztus 21. Évközi 21. vasárnap
9.00 + Rezső
18.30 Int Ord
Augusztus 22. hétfő Boldogságos Szűz Maria királynő
7.00 élő Alexander
Augusztus 23. kedd Szent Limai szent Róza szűz
7.00 élő Alexander
Augusztus 24. szerda Szent Bertalan apostol
7.00 + Anna
Augusztus 25. csütörtök Kalazanci szent József áldozópap
18.00 Scheffer családért
Augusztus 26. péntek köznap – a szent keresztről
18.00 Scheffer családért
Augusztus 27. szombat Szent Mónika
15.00 esküvő: Bátori Gergő – Boronkai Krisztina
18.30 + Szülőkért és Zsoltikáért
Augusztus 28. Évközi 22. vasárnap
9.00 Int Ord
keresztelő: Takács Matteo Andrej; Takács Marvin, Mátyás; Kis Szófia, Lilien
18.30 + Pálfi Lajos


2016.08.14-21 (2016.08.13.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 20. hét
Augusztus 14. Évközi 20. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30
Augusztus 15. hétfő Szűz Mária mennybevétele
18.30 búcsúi szentmise
Augusztus 16. kedd Szent Ponciánusz pápa és szent Hippolitusz áldozópap, vértanúk
7.00
Augusztus 17. szerda köznap – a béke és igazságosság megőrzéséért
7.00
Augusztus 18. csütörtök Eudes szent János áldozópap
18.00
Augusztus 19. péntek Szent Bernát apát
18.00 Nászmisés esküvő Mátyási Domonkos – Ambrus Olivia
Augusztus 20. szombat Szent István király
9.00 Hazánkért
Augusztus 21. Évközi 21. vasárnap
9.00 + Rezső
keresztelő: Laczkó – Dávid Krisztián Milán
18.30 Int. Ord


2016.07.31-08.07 (2016.07.30.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 18. hét
Július 31. Évközi 18. vasárnap
9.00 + Norbert
keresztelő: Vogyerák Ferenc; Reményi-Székely Sztella
18.30 Szerencsés Lourdes-i zarándoklatért
Július 1. hétfő Liguori szent Alfonz püspök, egyháztanító
7.00 + szülők, nagyszülők
Augusztus 2. kedd köznap
nem lesz Szentmise
Augusztus 3. szerda köznap
nem lesz Szentmise
Augusztus 4. csütörtök Vianney szent János áldozópap
nem lesz Szentmise
Augusztus 5. péntek Havas Boldogasszony
nem lesz Szentmise
Augusztus 6. szombat Urunk színeváltozása
18.30
Augusztus 7. Évközi 19. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2016.07.24-31 (2016.07.23.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 17. hét
Július 24. Évközi 17. vasárnap
9.00
18.30 Int. Ord
Július 25. hétfő Szent Jakab apostol
7.00
Július 26. kedd Szent Joakim és Szent Anna, Szűz Mária szülei
7.00
15.00 Érd
Pap Jánosné temetése
Július 27. szerda Szent Charbell Maklouf áldozópap
7.00
11.15 Angeli út
Varga Gusztáv temetése
Július 28. csütörtök köznap – a menekültekért
18.00
Július 29. péntek Szent Márta
16.30 Búcsúztató: Bakos Miklós
18.00
Július 30. szombat Aranyszavú szent Péter püspök, egyháztanító
18.30
Július 31. Évközi 18. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2016.07.10-24 (2016.07.09.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 15-16. hét
Július 10. Évközi 15. vasárnap
9.00
18.30 + Erzsébet
Július 11. hétfő Szent Benedek apát, Európa fővédőszentje
Nem lesz Szentmise
Július 12. kedd köznap
Nem lesz Szentmise
Július 13. szerda Szent Henrik
Nem lesz Szentmise
Július 14. csütörtök Lellisi szent Kamill áldozópap
Nem lesz Szentmise
Július 15. péntek Szent Bonaventúra püspök, egyháztanító
Nem lesz Szentmise
Július 16. szombat Kármel-hegyi Boldogasszony
18.30 Int. ord
Július 17. Évközi 16. vasárnap
9.00 Papp-Váry László és Szűcs Sára aranymenyegző
18.30 + Zoltán
Július 18. hétfő Szent Hedvig királynő
7.00
Július 19. kedd köznap – az egyetértés ápolásáért
7.00
Július 20. szerda Szent Apollinaris püspök, vértanú
7.00
Július 21. csütörtök Brindisi szent Lőrinc, áldozópap, egyháztanító
18.00
Július 22. péntek Szent Mária Magdolna
18.00
Július 23. szombat Szent Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentje
18.30
Július 24. Évközi 17. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2016.07.03-10 (2016.07.02.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 14. hét
Július 3. Évközi 14. vasárnap
09.00
18.30 Int Ord.
Július 4. hétfő Portugáliai szent Erzsébet
7.00 Scheffer család élő tagjaiért
Július 5. kedd Zaccaria szent Antal Mária áldozópap
7.00
Július 6. szerda Goretti szent Mária szűz, vértanú
7.00 Hálaadás Katalinért
Július 7. csütörtök köznap – az Oltáriszentségről
18.00
Július 8. péntek köznap – az üldözést szenvedő keresztényekért
18.00
Július 9. szombat köznap
18.30
Július 10. Évközi 15. vasárnap
9.00
18.30 + Erzsébet


2016.06.26-07.03 (2016.06.25.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 13. hét
Június 26. Évközi 13. vasárnap
09.00 Merl család élő és + tagjai
Keresztelés: Völgyesi Domonkos
18.30 Int Ord.
Június 27. hétfő Szent László király
7.00 + Zsuzsanna
Június 28. kedd Szent Ireneusz püspök, vértanú
7.00 + Zsuzsanna
Június 29. szerda Szent Péter és Pál apostolok
7.00 élő Zsolt
Június 30. csütörtök A római egyház első szent vértanúi
18.00 élő Zsolt
Július 1. péntek köznap
18.00 Scheffer család élő tagjai
Július 2. szombat Szűz Mária látogatása Erzsébetnél
18.30
Július 3. Évközi 14. vasárnap
9.00
18.30 Int Ord


2016.06.19-26 (2016.06.19.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 12. hét
Június 19. Évközi 12. vasárnap
09.00
18.30 Int Ord.
Június 20. hétfő köznap
7.00 hálából
Június 21. kedd Gonzága szent Alajos

Június 22. szerda Fischer szent János püspök és Morus szent Tamás vértanúk
7.00
Június 23. csütörtök köznap – a Szentlélekről
18.00 Dibáczi és Sákovits család + tagjaiért
Június 24. péntek Keresztelő szent János születése
18.00
Június 25. szombat köznap
15.00 Esketés Krepuska Miklós – Lendvai Nikoletta
18.30
Június 26. Évközi 13. vasárnap
9.00 Merl család élő és + tagjaiért
keresztelő: Völgyesi Domonkos
18.30 Int Ord


2016.06.05-12 (2016.06.05.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 10. hét
Június 5. Évközi 10. vasárnap
09.00 Veronika és családjáért
18.30 Pro populo
Június 6. hétfő Szent Norbert püspök
7.00
Június 7. kedd Köznap – a világi hívőkért
7.00
Június 8. szerda Prágai szent Ágnes szűz
7.00
Június 9. csütörtök Szent Efrém diakónus
18.00
Június 10. péntek köznap – a családokért
18.00 + Erzsébet
Június 11. szombat Szent Barnabás apostol
18.30
Június 12. Évközi 11. vasárnap
9.00 + Spiller Márton
keresztelő: Világi Sára Anna
18.30 Int Ord


2016. 05.29-06.05 (2016.05.28.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 9. hét
Május 29. Úrnapja
08.00 Int Ord
körmenet
10.00 csendes szentmise + József, Helén és Margit gyógyulásáért
18.30
Május 30. hétfő Szent István ereklyéinek átvitele
7.00
Május 31. kedd Köznap – bántalmazóinkért
7.00
Június 1. szerda Szent Jusztinusz vértanú
7.00
Június 2. csütörtök Szent Marcellinusz és szent Péter vértanúk
18.00
Június 3. péntek Jézus Szíve főünnepe
15.00 Gündisch Gusztávné Rudnyánszky Éva temetés
18.30
Június 4. szombat Szűz Mária szeplőtelen szíve
18.30 Hálából
Június 5. Évközi 10. vasárnap
9.00 Veronikáért és családjáért
18.30 Int Ord


2016.05.22-29 (2016.05.22.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 8. hét
Május 22. Szentháromság vasárnapja
09.00 Családtagokért
keresztelő: Molnár Ákos és Molnár Mihály
18.30 Int. Ord
Május 23. hétfő Boldog Apor Vilmos püspök, vértanú
7.00 Beteg gyógyulásáért
Május 24. kedd Szűz Mária, keresztények segítsége
7.00 beteg gyógyulásáért
Május 25. szerda Tiszteletreméltó szent Béda áldozópap, egyháztanító
7.00 beteg gyógyulásáért
Május 26. csütörtök Néri szent Fülöp áldozópap
18.00 + István lelki üdvéért
Május 27. péntek Canterburyi szent Ágoston püspök
18.00
Május 28. szombat köznap
16.00 Aranymenyegzős áldás: Durmics János – Lázár Teréz
19.00
Május 29. Úrnapja
8.00 + József, Helén és Margit gyógyulásáért
10.00 csendes szentmise
18.30 Int Ord


2016.05.08-15 (2016.05.07.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 7. hete
Május 8. Urunk mennybemenetele
09.00 + Varga István
18.30 Int. Ord
Május 9. hétfő köznap
7.00 műtét sikeréért
Május 10. kedd köznap
7.00 + Erzsébet
Május 11. szerda köznap
7.00
Május 12. csütörtök köznap
18.00 + György
Május 13. péntek Fatimai Boldogságos Szűz Mária
18.00
Május 14. szombat köznap
18.30
Május 15. Pünkösd
9.00 + Szülők
18.30 Int Ord


2016.05.01-08 (2016.04.30.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 6. hete
Május 1. Húsvét 6. vasárnapja
09.00 Pro populo
18.30
Május 2. hétfő Szent Atanáz püspök, egyháztanító
7.00
Május 3. kedd Szent Fülöp és Szent Jakab apostol
7.00
Május 4. szerda köznap
7.00 élő Györgyi
Május 5. csütörtök köznap
18.00 + Spiller Mártonné
Május 6. péntek köznap
18.00
Május 7. szombat Boldog Gizella
18.30 beteg Ibolya
Május 8. Urunk mennybemenetele
9.00 + Varga István
18.30 Int Ord


2016.04.17-24 (2016.04.16.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 4. hete
Április 17. Húsvét 4. vasárnapja
09.00 + Károly
18.30 + Emma temetés után
Április 18. hétfő köznap
7.00 élő László
Április 19. kedd köznap
7.00 élő Györgyi
Április 20. szerda köznap
7.00 élő Györgyi
Április 21. csütörtök köznap
18.00 + István
Április 22. péntek köznap
18.00 élő Jozefin
Április 23. szombat Szent Adalbert püspök, vértanú, egyházmegyénk védőszentje
18.30
Április 24. Húsvét 5. vasárnapja
9.00 + Kálmán és Katalin
18.30 Int Ord


2016.04.03-10 (2016.04.02.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 2. hete
Április 3. Húsvét 2. vasárnapja
09.00 élő József
Keresztelés: Merl
18.30 + Mihály
Április 4. Gyümölcsoltó Boldogasszony
7.00
Április 5. kedd köznap
7.00
Április 6. szerda köznap
7.00
Április 7. csütörtök De la Salle szent János áldozópap
18.00 + Gyula
Április 8. péntek köznap
nincs Szentmise
Április 9. szombat köznap
18.30 Hálából 50. házassági évfordulón
Április 10. Húsvét 3. vasárnapja
9.00 + szülők
18.30 + Erzsébet


2016.03.27-04.03 (2016.03.26.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét hete
Március 27. Húsvétvasárnap
10.00 Int. Ord
18.30
Március 28. Húsvéthétfő
9.00
Március 29. kedd húsvét nyolcadában
7.00 + Mária temetés előtt
Március 30. szerda húsvét nyolcadában
7.00
Március 31. csütörtök húsvét nyolcadában
18.00 + szülők, nagyszülők
Április 1. péntek húsvét nyolcadában
18.00
Április 2. szombat húsvét nyolcadában
18.30 Pro populo
Április 3. Húsvét 2. vasárnapja
9.00 élő József
18.30 + Mihály


2016.03.06-13 (2016.03.05.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 4. hete
Március 6. Nagyböjt 4. vasárnapja
9.00 élő Veronika
18.30 + édesanya, Irén
Március 7. hétfő köznap
7.00
Március 8. kedd köznap
7.00 + édesapáért, nagyszülőkért
Március 9. szerda köznap
7.00 + Károly és szülők
Március 10. csütörtök köznap
18.00 + Erzsébet
Március 11. péntek köznap
18.00 keresztút és Szentmise
Március 12. szombat köznap
18.30
Március 13. Nagyböjt 5. vasárnapja
9.00 élő Cintia
18.30 Int. Ord


2016.02.28-03.07 (2016.02.27.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 3. hete
Február 28. Nagyböjt 3. vasárnapja
9.00 élő Szidónia
18.30 Int. ord
Február 29. hétfő köznap
7.00
Március 1. kedd köznap
7.00
Március 2. szerda köznap
7.00
13.00 Angeli út
Miglódi Istvánné temetése
Március 3. csütörtök köznap
18.00 + Gizella temetés után, + István és Zoltán
Március 4. péntek köznap
18.00 keresztút és Szentmise
Március 5. szombat köznap
18.30
Március 6. Nagyböjt 4. vasárnapja
9.00 élő Veronika
18.30 + Édesanya, Irén


2016.02.21-28 (2016.02.20.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 2. hete
Február 21. Nagyböjt 2. vasárnapja
9.00 élő József
18.30 + Imre és Zoltán
Február 22. hétfő Szent Péter apostol székfoglalása
7.00 + Kulbert István
Február 23. kedd köznap
7.00
Február 24. szerda Szent Mátyás apostol
7.00
11.00 Angeli út
Szabados János temetése
Február 25. csütörtök köznap
18.00 + Mária és Géza nagyszülők
Február 26. péntek köznap
18.00 keresztút és Szentmise
Február 27. szombat köznap
18.30 + Szabados János temetés után
Február 28. Nagyböjt 3. vasárnapja
9.00 élő Szidónia
18.30 Int. Ord


2016.02.14-21 (2016.02.13.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 1. hete
Február 14. Nagyböjt 1. vasárnapja
9.00 József családjáért
18.30 + Rózsáért
Február 15. hétfő köznap
7.00 szülők gyógyulásáért
Február 16. kedd köznap
7.00
Február 17. szerda köznap
7.00
11.00 Angeli út
Kiss Balázs temetése
12.00 Angeli út
Steinhübl Kálmánné temetése
Február 18. csütörtök köznap
18.00 + Balázs temetés után
Február 19. péntek köznap
18.00 + szülőkért
utána keresztút
Február 20. szombat köznap
18.30 + Miklós és szülők
Február 21. Nagyböjt 2. vasárnapja
9.00 élő József
18.30 + Imre és Zoltán


2016.02.07-14 (2016.02.06.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 5. hét
Február 7. Évközi 5. vasárnap
9.00 élő József
18.30 Pro populo
Február 8. hétfő Emiliáni szent Jeromos
7.00
Február 9. kedd köznap – az éhezőkért
7.00
Február 10. szerda Hamvazószerda
18.00 + Erzsébet
Február 11. csütörtök köznap
18.00 + édesapa
Február 12. péntek köznap
18.00 Keresztút + mise
Február 13. szombat köznap
18.30
Február 14. Nagyböjt 1. vasárnapja
9.00 József családjáért
18.30 Rózsáért, születésnapja alkalmából


2016.01.24-31 (2016.01.23.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 3. hét
Január 24. Évközi 3. vasárnap
9.00 Hálából
18.30 Int. Ord
Január 25. hétfő Szent Pál apostol megtérése
7.00 élő Zsuzsanna
Január 26. kedd Szent Timóteus és Titusz püspökök
nem lesz Szentmise
Január 27. szerda Merici szent Angéla szűz
10.00 Angeli út
Kozelka Jenő temetése
Január 28. csütörtök Aquinói szent Tamás áldozópap, egyháztanító
18.00 + szülők
Január 29. péntek köznap – az evangélium terjedéséért a népek között
18.00
Január 30. szombat köznap
18.30 + szülők, édesapa gyógyulásáért
Január 31. Évközi 4. vasárnap
9.00 József családjáért
18.30 Int. Ord.


2016.01.17-24 (2016.01.15.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 2. hét
Január 17. Évközi 2. vasárnap
9.00 élő Richárd
18.30 Int. Ord
Január 18. hétfő Árpád-házi Szent Margit szűz
7.00
Január 19. kedd köznap – a menekültekért és száműzöttekért
7.00 + Katalin
Január 20. szerda Esztergomi Boldog Özséb áldozópap
7.00
Január 21. csütörtök Szent Ágnes szűz, vértanú
18.00 élő Kálmán
Január 22. péntek Boldog Batthyány-Strattmann László családapa
18.00 + szülők
Január 23. szombat köznap
11.00 + Ragány Mihály Szentmise és beszentelés
18.30
Január 24. Évközi 3. vasárnap
9.00 hálából
18.30 Int. Ord.


2016.01.10-17 (2016.01.09.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 1. hét
Január 10. Urunk megkeresztelkedése
9.00 + Simon István, szülők és testvérek
18.30 + Erzsébet
Január 11. hétfő köznap
7.00
Január 12. kedd köznap – Jézus szent nevéről
7.00
Január 13. szerda Szent Hiláriusz püspök, egyháztanító
7.00 hálából
Január 14. csütörtök köznap – a betegekért
18.00
Január 15. péntek köznap – Remete szent Pál
12.00 Budafok
Horváth Péter temetése
13.15 + Péter temetési mise
18.00
Január 16. szombat köznap
18.30 + István
Január 17. Évközi 2. vasárnap
9.00 élő Richárd
18.30 Int. Ord.


2016.01.03-10 (2016.01.03.)

A hét liturgikus rendje
Karácsony 2. hete
Január 3. Karácsony 2. vasárnapja
9.00 szülőkért
18.30 Pro populo
Január 4. hétfő köznap
7.00
Január 5. kedd köznap
7.00
Január 6. szerda Vízkereszt
18.00
Január 7. csütörtök köznap
18.00
Január 8. péntek köznap
9.00 Budafok
Merl József temetése
10.30 + József temetési mise
18.00
Január 9. szombat köznap
18.30
Január 10. Urunk megkeresztelkedése
9.00 Int. Ord
18.30 + Erzsébet


2015.12.27-2016.01.02 (2015.12.27.)

A hét liturgikus rendje
Karácsony 1. hete
December 27. Szent Család vasárnapja
9.00 + István temetés előtt
18.30 Int. Ord
December 28. hétfő Aprószentek
7.00
December 29. kedd Karácsony nyolcadának 5. napja
7.00 hálából
December 30. szerda Karácsony nyolcadának 6. napja
Nincs Szentmise
December 31. csütörtök Karácsony nyolcadának 7. napja
17.30 hálaadás
Január 1. péntek Mária Istenanyasága
10.00 Int. Ord
18.30
Január 2. szombat Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely püspökök, egyháztanítók
18.30 + nagyszülők
Január 3. Karácsony 2. vasárnapja
9.00 + szülőkért
18.30 Pro populo


2015.12.20-27 (2015.12.19.)

A hét liturgikus rendje
Advent 4. hete
December 20. Advent 4. vasárnapja
9.00 élő Richárd
18.30 Int. Ord
December 21. hétfő köznap
6.00
December 22. kedd köznap
6.00
December 23. szerda köznap
6.00
December 24. csütörtök köznap
7.00
24.00 Éjféli mise
December 25. péntek Urunk születése – Karácsony
10.00 Int. Ord
18.30
December 26. szombat Szent István vértanú
10.00
December 27. Szent Család vasárnapja
9.00 + István temetés előtt
18.30 Int. Ord


2015.12.13-20 (2015.12.12.)

A hét liturgikus rendje
Advent 3. hete
December 13. Advent 3. vasárnapja
9.00 + Varga István
18.30 Int. Ord
December 14. hétfő köznap
6.00
9.00 Farkasrét
Radvány Jenő temetése
December 15. kedd köznap
6.00
December 16. szerda köznap
6.00
December 17. csütörtök köznap
6.00
December 18. péntek köznap
6.00
December 19. szombat köznap
6.00
18.30 + József
December 20. Advent 4. vasárnapja
9.00 élő Richárd
18.30 Int. Ord


2015.12.06-13 (2015.12.05.)

A hét liturgikus rendje
Advent 2. hete
December 6. Advent 2. vasárnapja
9.00 Pro populo
18.30
December 7. hétfő Szent Ambrus püspök
6.00 Műtét sikeréért
December 8. kedd Szűz Mária szeplőtelen fogantatása
6.00
December 9. szerda köznap
6.00
December 10. csütörtök köznap
6.00 + Erzsébet
December 11. péntek köznap
6.00
December 12. szombat köznap
6.00
18.30 + Jenő temetés előtt
December 13. Advent 2. vasárnapja
9.00 + Varga István
18.30 Int. Ord


2015.11.22-29 (2015.11.28.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 34. hét
November 22. Krisztus Király vasárnapja
9.00 + Imre
18.30
November 23. hétfő Szent I. Kelemen pápa, vértanú
7.00 hálából
November 24. kedd Dung-Lac szent András és társai vietnami vértanúk
7.00
November 25. szerda Alexandriai szent Katalin szűz, vértanú
7.00
November 26. csütörtök köznap
18.00
November 27. péntek köznap
18.00
November 28. szombat köznap
18.30
November 29. Advent 1. vasárnapja
9.00 Merl család élő és + tagjaiért
18.30 Int. Ord


2015.11.15-22 (2015.11.14.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 33. hét
November 15. Évközi 33. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30
November 16. hétfő Skóciai szent Margit
7.00
November 17. kedd Nagy szent Gertrúd szűz
7.00
November 18. szerda Szent Péter és Pál bazilikák felszentelése
7.00
10.00 Angeli út
Nagy József temetése
November 19. csütörtök Árpád-házi szent Erzsébet
18.00 + Magdolna temetés után
November 20. péntek köznap
nem lesz Szentmise
November 21. szombat Szűz Mária bemutatása
18.30
November 22. Krisztus Király vasárnapja
9.00
18.30 Int. Ord


2015.11.08-15 (2015.11.07.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 32. hét
November 8. Évközi 32. vasárnap
9.00 + Ferenc és felesége Zsuzsanna
18.30 Int. Ord
November 9. hétfő A Lateráni Bazilika felszentelése
7.00
9.00 Budafok
Németh Ferencné temetése
November 10. kedd Nagy szent Leó pápa, egyháztanító
7.00 + Erzsébet
November 11. szerda Szent Márton püspök
7.00
November 12. csütörtök Szent Jozafát püspök, vértanú
8.00 Budafok
Dományi András temetése
18.00 + Lujza temetés után
November 13. péntek Magyar szentek és boldogok
18.00 + szülők, nagyszülők
November 14. szombat köznap
18.30
November 15. Évközi 33. vasárnap
9.00
18.30 Int. Ord


2015.11.01-08 (2015.10.31.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 31. hét
November 1. Mindenszentek ünnepe
9.00 Pro populo
18.30
November 2. hétfő Halottak napja
18.00 Plébániánk elhunytjaiért
November 3. kedd Porres szent Márton
7.00
November 4. szerda Borromeo szent Károly püspök
7.00
November 5. csütörtök Szent Imre herceg
18.00
November 6. péntek köznap – Jézus szentséges szívéről
18.00
November 7. szombat köznap
18.30
November 8. Évközi 32. vasárnap
9.00 + Ferenc és felesége Zsuzsanna
18.30 Int. Ord


2015.10.25-11.01 (2015.10.24.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 30. hét
Október 25. Évközi 30. vasárnap
9.00 + szülők és nagyszülők
keresztelő: Száteleki Dávid, Szegedi Tibor és Ádám
18.30 Int. Ord
Október 26. hétfő Az emberi munka megszentelésére
7.00 + szülők
Október 27. kedd köznap – a szent angyalokról
7.00 + Rokonok
10.00 Budafok
Schmitsek Józsefné temetés
Október 28. szerda Szent Simon és Júdás Tádé apostolok
12.30 Angeli út
Polgár Gábor temetése
Október 29. csütörtök A legszentebb Oltáriszentségről
18.00 + Gábor temetési mise
Október 30. péntek köznap – a Szent Keresztről
18.00
Október 31. szombat Boldog Romzsa Tódor püspök, vértanú
18.30 + édesapákért és nagyapákért
November 1. Évközi 30. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2015.10.18-25 (2015.10.18.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 29. hét
Október 18. Évközi 29. vasárnap
9.00 Int. ord.
18.30
Október 19. hétfő Keresztes szent Pál áldozópap
7.00 + Gyula édesapa
Október 20. kedd köznap – az evangélium terjedéséért a népek között
7.00
Október 21. szerda köznap – a béke és igazságosság megőrzéséért
7.00
Október 22. csütörtök Szent II. János Pál pápa
14.00 Angeli út
Ledniczky Sándorné temetése
18.00 + Piroska temetési mise
Október 23. péntek Kapisztrán szent János áldozópap
18.00 Hazánkért
Október 24. szombat Claret szent Antal Mária püspök
18.30
Október 25. Évközi 30. vasárnap
9.00 Int. Ord
Keresztelő: Száteleki Dávid, Szegedi Tibor és Ádám
18.30


2015.10.11-18 (2015.10.10.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 28. hét
Október 11. Évközi 28. vasárnap
9.00 Int. ord. (elsőáldozás)
18.30 + Róza
Október 12. hétfő köznap – a kiengesztelődésért
18.00 élő Györgyi
Október 13. kedd köznap – a népek fejlődéséért és jólétéért
7.00
Október 14. szerda Szent I. Kallixtusz pápa, vértanú
7.00
Október 15. csütörtök Avilai szent Teréz szűz, egyháztanító
18.00 Hálából Mária és József 55. házassági évforduló
Október 16. péntek Szent Hedvig szerzetesnő
nem lesz Szentmise
Október 17. szombat Antiochiai szent Ignác püspök, vértanú
18.30 Kővári és Horváth család + tagjai
Október 18. Évközi 29. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2015. 10.04-11 (2015.10.04.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 27. hét
Október 4. Évközi 27. vasárnap
9.00 Pro populo
keresztelő: Zsoldos Csenge
18.30 + Götz János, Jánosné, szülők, testvérek
Október 5. hétfő Templomszentelés ünnepe
18.00 Hálából
Október 6. kedd Szent Brúnó áldozópap
7.00 Rózsafüzér társulat + tagjai
Október 7. szerda Rózsafüzér Királynője
10.00 Angeli út
Móra János temetés
11.00 Angeli út
Spiller Tibor temetés
Október 8. csütörtök Magyarok Nagyasszonya
18.00 + János temetés után
Október 9. péntek Leonardi szent János áldozópap
18.00 + Tibor temetés után
Október 10. szombat köznap
18.30 + Erzsébet
Október 11. Évközi 28. vasárnap
9.00 Int. Ord (elsőáldzás)
18.30 + Róza


2015.09.27-10.04 (2015.09.26.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 26. hét
Szeptember 27. Évközi 26. vasárnap
9.00 + Bartha Balázs
keresztelő: Száteleki Dávid, Szegedi Tibor és Ádám
18.30 + István (halála évfordulóján), élő családtagok
Szeptember 28. hétfő Szent Vencel vértanú
7.00 + édesanyáért
Szeptember 29. kedd A szent Főangyalok
7.00
Szeptember 30. szerda Szent Jeromos áldozópap, egyháztanító
7.00
Október 1. csütörtök Lisieux-i szent Teréz szűz, egyháztanító
18.00 Rózsafüzér társulat élő tagjaiért
Október 2. péntek Szent Őrzőangyalok
18.00 + Mária édesanyáért
Október 3. szombat köznap
18.30
Október 4. Évközi 27. vasárnap
9.00 Pro populo
keresztelő: Zsoldos Csenge
18.30


2015.09.20-27 (2015.09.19.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 25. hét
Szeptember 20. Évközi 25. vasárnap
9.00 + János
18.30 Csauth családért
Szeptember 21. hétfő Szent Máté apostol, evangélista
7.00
Szeptember 22. kedd köznap – a családért
7.00
Szeptember 23. szerda Pietrelcinai szent Pió áldozópap
7.00
11.00 Angeli út
Opalkó Istvánné temetése
Szeptember 24. csütörtök Szent Gellért püspök, vértanú
18.00
Szeptember 25. péntek köznap – az Egyházért
18.00 + szülők
Szeptember 26. szombat Szent Kozma és Damján vértanúk
18.30 + Selinga Gyuláné Magdolna
Szeptember 27. Évközi 26. vasárnap
9.00 + Bartha Balázs
keresztelő: Száteleki Dávid, Szegedi Tibor, Szegedi Ádám
18.30 + István (halála évfordulója) élő családtagok


2015.09.13-20 (2015.09.12.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 24. hét
Szeptember 13. Évközi 24. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30 élő József és családja
Szeptember 14. hétfő A szent Kereszt felmagasztalása
7.00 beteg Ferenc
Szeptember 15. kedd A fájdalmas Szűzanya
7.00 + László
Szeptember 16. szerda Szent Kornél pápa és szent Ciprián vértanú
7.00 + Ferenc
11.00 Angeli út
Opalkó Istvánné temetése
Szeptember 17. csütörtök Bellarmin szent Róbert püspök, egyháztanító
18.00 + Julianna temetés után
Szeptember 18. péntek köznap – a világi hívőkért
18.00
Szeptember 19. szombat Szent Januáriusz püspök, vértanú
17.00 Esküvő: Magyar Gábor – Nagy Mariann
18.30
Szeptember 20. Évközi 25. vasárnap
9.00 + János
18.30 Int. Ord


2015.08.30-09.06 (2015.08.29.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 22. hét
Augusztus 30. Évközi 22. vasárnap
9.00 + Márton
18.30 élő József és családja
Augusztus 31. hétfő Az esztergomi bazilika felszentelése
7.00
Szeptember 1. kedd köznap
7.00
Szeptember 2. szerda köznap
7.00
10.00 Angeli út
Kirchof Károlyné temetés
Szeptember 3. csütörtök Nagy szent Gergely pápa, egyháztanító
15.00 búcsúztató Knyázik László
18.00
Csendes szentségimádás
Szeptember 4. péntek köznap
15.00 Esküvő Albert József – Málics Nóra,
18.00 + Paskai László bíboros
Szeptember 5. szombat köznap
18.30 + Édesapa, Ferenc
Szeptember 6. Évközi 23. vasárnap
9.00 Pro populo
18.30 élő József és családja


2015.08.23-30 (2015.08.22.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 21. hét
Augusztus 23. Évközi 21. vasárnap
9.00 + Rezső
18.30 Int. Ord
Augusztus 24. hétfő Szent Bernáth apostol
7.00 + Kiefer Antalné
Augusztus 25. kedd Szent Lajos király
7.00
Augusztus 26. szerda köznap – az egyházi szolgálatban élőkért
7.00
12.00 Angeli út
Balogh Sándorné temetés
Augusztus 27. csütörtök Szent Mónika
18.30 + nagyszülők
Augusztus 28. péntek Szent Ágoston püspök, egyháztanító
18.00 !!!
Augusztus 29. szombat Keresztelő szent János vértanúsága
18.30
Augusztus 30. Évközi 22. vasárnap
9.00 + Márton
18.30 Int. Ord


2015.08.09-16 (2015.08.08.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 19. hét
Augusztus 9. Évközi 19. vasárnap
9.00 + Pörge Antal nagypapa
18.30 Int. Ord
Augusztus 10. hétfő Szent Lőrinc diakónus, vértanú
6.30 + Erzsébet
8.00 Farkasrét
Zajácz Izabella temetése
Augusztus 11. kedd Szent Klára szűz
7.00
Augusztus 12. szerda Chantal szent johanna Franciska szerzetesnő
7.00
Augusztus 13. csütörtök Boldog XI. Ince pápa
18.30
Augusztus 14. péntek Szent Maximilián Kolbe áldozópap, vértanú
18.30 + Izabella temetés után
Augusztus 15. szombat Szűz Mária mennybevétele
18.30 Templombúcsú ünnepe
Augusztus 16. Évközi 20. vasárnap
9.00 + József
18.30 Int. Ord


2015.07.26-08.09 (2015.07.25.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 17-18. hét
Július 26. Évközi 17. vasárnap
9.00
18.30
Július 27. hétfő köznap
Nem lesz Szentmise
Július 28. kedd köznap
Nem lesz Szentmise
Július 29. szerda Szent Márta
Nem lesz Szentmise
Július 30. csütörtök Aranyszavú szent Péter püspök, egyháztanító
Nem lesz Szentmise
Július 31. péntek Loyolai szent Ignác áldozópap
Nem lesz Szentmise
Augusztus 1. szombat Liguori szent Alfonz püspök, egyháztanító
18.30
Augusztus 2. Évközi 18. vasárnap
9.00 + szülők, nagyszülők
Keresztelő: Kozma Dominik Krisztián
18.30 Int Ord
Augusztus 3. hétfő
Nem lesz Szentmise
Augusztus 4. kedd Vianney szent János áldozópap
Nem lesz Szentmise
Augusztus 5. szerda Havas Boldogasszony
Nem lesz Szentmise
Augusztus 6. csütörtök Jézus színeváltozása
Nem lesz Szentmise
Augusztus 7. péntek
Nem lesz Szentmise
Augusztus 8. szombat Szent Domonkos
18.30 + Lőte Péter
Augusztus 9. Évközi 19. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2015.07.19-26 (2015.07.19.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 16. hét
Július 19. Évközi 16. vasárnap
9.00 + édesanyáért
keresztelő: Kasszai Viktória, Szekeres Márton
18.30Int. Ord
Július 20. hétfő Szent Apollinaris püspök, vértanú
7.00
Július 21. kedd Brindisi szent Lőrinc áldozópap, egyháztanító
7.00
Július 22. szerda Szent Mária Magdolna
7.00
10.00 Farkasrét
Erdei Lajos temetés
Július 23. csütörtök Szent Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentje
18.30 + Kiefer Antalné
Július 24. péntek Árpád-házi Szent Kinga szűz
18.30 Hálából élő Anikóért
Július 25. szombat Szent Jakab apostol
18.30
Július 26. Évközi 17. vasárnap
9.00
18.30 Int. Ord



2015.07.05-19 (2015.07.05.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 14-15. hét
Július 5. Évközi 14. vasárnap
9.00 + Erzsébet temetés után
18.30 Int. Ord
Július 6. hétfő Goretti Szent Mária szűz és vértanú
7.00
Július 7. kedd köznap
nem lesz Szentmise
Július 8. szerda köznap
nem lesz Szentmise
Július 9. csütörtök Zhao Rong Szent Ágoston áldozópap és társai, vértanúk
nem lesz Szentmise
Július 10. péntek köznap
nem lesz Szentmise
Július 11. szombat Szent Benedek apát, Európa fővédőszentje
18.30 + Erzsébet
Július 12. Évközi 15. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30
Július 13. hétfő Szent Henrik
7.00
Július 14. kedd Lellisi szent Kamill áldozópap
7.00
Július 15. szerda Szent Bonaventura püspök, egyháztanító
nem lesz Szentmise
Július 16. csütörtök Kármel-hegyi Boldogasszony
nem lesz Szentmise
Július 17. péntek Szent Zoerárd-András és Benedek remeték
18.30
Július 18. szombat szent Hedvig királynő
15.00 Esküvő: Ágostházy György – Várkonyi Ildikó
17.30 Esküvő: Jeszenszky György – Tóth Annamária
18.30
Július 19. Évközi 16. vasárnap
9.00 Int. Ord
keresztelő: Kasszai Viktória, Szekeres Márton
18.30


2015.06.21-28 (2015.06.21.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 12. hét
Június 21. Évközi 12. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30
Június 22. hétfő Fischer szent János püspök, vértanú és Morus szent Tamás vértanú
7.00 Hazánkért
Június 23. kedd köznap – papi hivatásokért
7.00 Hazánkért
Június 24. szerda Keresztelő szent János születése
7.00 Hazánkért
Június 25. csütörtök köznap – a papokért
Nem lesz szentmise
Június 26. péntek Alexandriai szent Cirill püspök, egyháztanító
Nem lesz szentmise
Június 27. szombat Szent László király
18.30
Június 28. Évközi 13. vasárnap
9.00
18.30 Int. Ord


2015.06.14-21 (2015.06.13.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 11. hét
Június 14. Évközi 11. vasárnap
9.00 + Édesapa, hálából Margit édesanyáért
Keresztelés: Szilágyi Krisztina; Havasi Áron
18.30 Szopkó, Fraknói, Lugossi család
Június 15. hétfő Árpád-házi boldog Jolán szerzetesnő
7.00 Hazánkért
Június 16. kedd köznap – bántalmazóinkért
Nem lesz Szentmise
Június 17. szerda köznap – a szeretet ajándékáért
Nem lesz Szentmise
Június 18. csütörtök köznap – Krisztus, örök főpap
18.30 Hazánkért
Június 19. péntek Szent Romuald apát
18.30 + szülők, testvérek
Június 20. szombat köznap
16.00 Esküvő: Molnár Zoltán – Koncz Judit
18.30 Hálából
Június 21. Évközi 12. vasárnap
9.00
keresztelő: Sebestyén Levente
18.30 Int. Ord


2015.06.07-14 (2015.06.06.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 10. hét
Június 7. Úrnapja
8.00 Int. Ord
18.30
Június 8. hétfő Prágai szent Ágnes szűz
7.00
Június 9. kedd Szent Efrém diakónus, egyháztanító
7.00
Június 10. szerda köznap – a szerzetesekért
7.00 + Erzsébet
Június 11. csütörtök Szent Barnabás apostol
18.30 + Dibáczi Sándor édesapáért, Sakovits szülőkért
Június 12. péntek Jézus szentséges Szíve
18.30 Barossi templom búcsúi szentmiséjén veszünk részt
Június 13. szombat Szűz Mária szeplőtelen szíve
18.30 + Spiller Márton
Június 14. Évközi 11. vasárnap
9.00 + Édesapa, hálából Margit édesanyáért
18.30 Int. Ord


2015.05.31-06.07 (2015.05.30.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 9. hét
Május 31. Szentháromság vasárnapja
9.00 Int. Ord
18.30
Június 1. hétfő Szent Jusztinusz vértanú
7.00 + édesapánkért, édesapákért
Június 2. kedd Szent Marcellinusz és szent Péter vértanúk
7.00 élő Anita
Június 3. szerda Lwanga szent Károly és társai, vértanúk
7.00 hálából
Június 4. csütörtök köznap
18.30
Szentségimádás 20.00-ig
Június 5. péntek Szent Bonifác püspök, vértanú
18.30
Június 6. szombat Szent Norbert püspök
18.30
Június 7. Úrnapja
8.00 Int. Ord
18.30


2015.05.24-31 (2015.05.23.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 8. hét
Május 24. Pünkösd
9.00 + József, élő Helén és Margit
keresztelés: Bálint Dávid, Strobl Mira
18.30 + Erzsébet
Május 25. hétfő – köznap
9.00 élő Angéla
Május 26. kedd – Néri szent Fülöp áldozópap
7.00 + Anna és György szülők
Május 27. szerda Canterburyi szent Ágoston püspök
7.00 + Jolán
Május 28. csütörtök köznap
18.30 + szülők
Május 29. péntek – köznap
nincs szentmiser
Május 30. szombat Szent István ereklyéinek átvitele
18.30
Május 31. Szentháromság vasárnapja
9.00 Int. Ord
18.30


2015.05.17-24 (2015.05.17.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 7. hete
Május 17. Urunk mennybemenetele
9.00 + Erdei Lajos
18.30 Gizelláért és Béláért
Május 18. hétfő - köznap
7.00 hálából
Május 19. kedd - köznap
13.00 Budafok
Spiller Mártonné temetés
14.30 + Jolán temetési mise
Május 20. szerda köznap
7.00 + György
12.00 Angeli út
Miglódi István temetése
Május 21. csütörtök köznap
18.30 + István temetés után, + Her Zoltán
Május 22. péntek – köznap
nem lesz szentmise
Május 23. szombat köznap
18.30
Május 24. pünkösd
9.00 + József, Helén és Margit
keresztelő: Bálint Dávid, Strobl Mira
18.30 + Erzsébet


2015.05.03-10 (2015.05.02.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 5. hete
Május 3. Húsvét 5. vasárnapja
9.00 Pro populo
18.30 + Szülők
Május 4. hétfő - köznap
7.00 + Erzsébet és József
Május 5. kedd - köznap
7.00 + Erzsébet és József
Május 6. szerda köznap
7.00 + Erzsébet és József
Május 7. csütörtök Boldog Gizella
18.30 + Erzsébet és József
Május 8. péntek – köznap
16.00 Esküvő: Pietrzak Gábor – Molnár Viktória
18.30 + Erzsébet és József
Május 9. szombat köznap
19.00 Élő rózsafüzér záró szentmise
Május 10. Húsvét 6. vasárnapja
9.00 Int. Ord
18.30 + Erzsébet


2015.04.26-05.03 (2015.04.25.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 4. hete
Április 26. Húsvét 4. vasárnapja
9.00
18.30 Int. Ord
Április 27. hétfő - köznap
7.00 + nagyszülők, Johanna és József, és gyermekeik
Április 28. kedd - köznap
7.00 + Erzsébet és József
Április 29. szerda Sienai szent Katalin, Európa társvédőszentje
7.00 + Erzsébet és József
Április 30. csütörtök köznap
18.30 + Kiefer Antal
Május 1. péntek – köznap
18.30 + Erzsébet és József
Május 2. szombat Szent Atanáz püspök
11.00 Keresztelő Király Kristóf
18.30
Május 3. Húsvét 5. vasárnapja
9.00 Int. Ord
18.30 + Szülők


2015.04.19-26 (2015.04.18.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 3. hete
Április 19. Húsvét 3. vasárnapja
9.00 hálából 70. születésnapon
18.30 Int. Ord
Április 20. hétfő - köznap
7.00 + édesanya és 3 fia
Április 21. kedd - köznap
7.00
Április 22. szerda – köznap
7.00
Április 23. csütörtök Szent Adalbert püspök, vértanú, egyházmegyénk védőszentje
18.30 + József
Április 24. péntek – köznap
nincs szentmise
Április 25. szombat Szent Márk evangélista
18.30
Április 26. Húsvét 4. vasárnapja
9.00 Int. Ord
18.30


2015.04.12-19 (2015.04.11.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 2. hete
Április 12. Húsvét 2. vasárnapja
9.00 + Károly
18.30 + Rudolf
Április 13. hétfő - köznap
7.00 + Béla édesapa
Április 14. kedd - köznap
7.00 hálából
Április 15. szerda – köznap
7.00 + Böjti Istvánné, Anna
Április 16. csütörtök – köznap
18.30 élő Gyula
Április 17. péntek – köznap
Nem lesz Szentmise
Április 18. szombat – köznap
18.30
Április 19. Húsvét 3. vasárnapja
9.00 Hálából 70. születésnapon
18.30 Int Ord


2015.04.05-12 (2015.04.04.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét nyolcada (fényes hét)
Április 5. Húsvétvasárnap
9.00 Pro populo
18.30
Április 6. Húsvéthétfő
9.00
Április 7. kedd húsvét nyolcadában
7.00 + szülők
Április 8. szerda húsvét nyolcadában
7.00 + nagyszülők
Április 9. csütörtök húsvét nyolcadában
18.30 + Gyula édesapa
Április 10. péntek húsvét nyolcadában
18.30 + Erzsébet
Április 11. szombat húsvét nyolcadában
12.00 Menyhárt István – Darabos Erzsébet 60 éves jubileumi áldás
18.30 Zombori család + tagjai
Április 12. Húsvét 2. vasárnapja
9.00 + Károly
18.30 Int Ord


2015.03.29-04.05 (2015.03.28.)

A hét liturgikus rendje
Nagyhét
Március 29. Virágvasárnap
9.00 Int. Ord
18.30 + édesapa
Március 30. nagyhétfő
7.00
Március 31. nagykedd
7.00
Április 1. nagyszerda
7.00
Április 2. nagycsütörtök
18.30 az utolsó vacsora emlékezete
Virrasztás 22 óráig
Április 3. nagypéntek
15.00 Keresztút
16-17 Gyónási lehetőség
18.30 Urunk szenvedésének ünneplése
Április 4. nagyszombat
8.00-12.00 és 15.00-19.00 imádság a Szentsírnál, alatta gyónási lehetőség
20.00 Húsvéti Vigília
Április 5. Húsvétvasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2015.03.22-29 (2015.03.22.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 5.hete
Március 22. Nagyböjt 5. vasárnapja
9.00 + Veronika
18.30
Március 23. hétfő köznap
7.00 Paroczai család + tagjai
Március 24. kedd köznap
7.00 Paroczai család + tagjai
Március 25. szerda Jézus születésének hírüladása (Gyümölcsoltó Boldogasszony)
7.00 Franek család + tagjai
Március 26. csütörtök köznap
18.30 + Gábor édesapa
Március 27. péntek köznap
11.00 Budafok
Prahár Istvánné
17.00 keresztút az Angeli úti kálvárián
18.30 + László
Március 28. szombat köznap
18.30 + Ilona temetés után
Március 29. Virágvasárnap
9.00 Int. Ord
18.30 + édesapa


2015.03.15-22 (2015.03.14.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 4.hete
Március 15. Nagyböjt 4. vasárnapja
9.00 + Simon István, szülők és testvérek
Keresztelő: Skerlecz Brúnó
18.30 + János
Március 16. hétfő köznap
7.00 élő Attila
Március 17. kedd köznap
7.00 Élő Ádám és Orsolya
Március 18. szerda köznap
7.00 Élő Ildikó és Attila
10.00 Angeli út
Balogh Lászlóné temetés
Március 19. csütörtök Szent József, a Szűzanya jegyese
18.30 Franek család + tagjai
Március 20. péntek köznap
10.00 Budafok
Berényi Istvánné temetés
18.00 keresztút
18.30 Erős Béla temetés után
Március 21. szombat köznap
18.30
Március 22. nagyböjt 5. vasárnapja
9.00 + Veronika temetés után
18.30


2015.03.08-15 (2015.03.07.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 3.hete
Március 8. Nagyböjt 3. vasárnapja
9.00 + Pál temetés után
18.30 Vizsgák sikeréért
Március 9. hétfő köznap
7.00 + Károly és szülők
Március 10. kedd köznap
Nincs Szentmise
Március 11. szerda köznap
Nincs Szentmise
Március 12. csütörtök köznap
18.30 + Erzsébet
Március 13. péntek köznap
18.00 keresztút
18.30 élő Attila
Március 14. szombat köznap
18.30 + Édesanya, Irén
Március 15. nagyböjt 4. vasárnapja
9.00 + Simon István, szülők, testvérek
keresztelő: Skerlecz Brúnó
18.30 + János


2015.03.01-08 (2015.02.28.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 2.hete
Március 1. Nagyböjt 2. vasárnapja
9.00 + szülők
18.30 + Rózsa
Március 2. hétfő köznap
7.00 élő Orsolya
Március 3. kedd köznap
7.00 élő Orsolya
Március 4. szerda köznap
7.00 élő Ildikó
Március 5. csütörtök köznap
18.30 élő Ildikó
Március 6. péntek köznap
18.00 keresztút
18.30
Március 7. szombat köznap
18.30
Március 8. nagyböjt 3. vasárnapja
9.00 + Pál temetés után
18.30 Int. Ord


2015.02.22-03.01 (2015.02.21.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 1.hete
Február 22. Nagyböjt 1. vasárnapja
9.00 + Pál Balázs édesapa
18.30 Int. Ord.
Február 23. hétfő köznap
7.00 + Ernő
Február 24. kedd Szent Mátyás apostol
7.00 + Ernő
Február 25. szerda köznap
7.00 + Ernő
Február 26. csütörtök köznap
18.30 élő Ádám
Február 27. péntek köznap
13.00 Budafok
Fodor Pál temetése
18.00 keresztút
18.30 élő Ádám
Február 28. szombat köznap
18.30 + Munkácsy Lajos temetés után
Március 1. nagyböjt 2. vasárnapja
9.00 + Szülők
18.30 + Rózsa (Muci néni)


2015.02.15-22 (2015.02.14.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 6.hét
Február 15. Évközi 6. vasárnap
9.00 + István
9.45 keresztelő: Zsemberi Nóra
18.30 Int. Ord.
Február 16. hétfő köznap
7.00 + Gizella
Február 17. kedd A szervita rend 7 szent alapítója
7.00 + Gizella
8.00 + Mária Magdolna temetési mise
Február 18. szerda Hamvazószerda
18.30
Február 19. csütörtök köznap
18.30 Szoldatis családért
Február 20. péntek köznap
18.00 keresztút
18.30 + Gizella
Február 21. szombat köznap
18.30 + Miklós és nagyszülők
Február 22. nagyböjt 1. vasárnapja
9.00 + Pál Balázs édesapa
18.30 Int. Ord.


2015.02.08-15 (2015.02.07.)

Évközi 5.hét
Február 8. Évközi 5. vasárnap
9.00 Hálából 95 évért
18.30 Int. Ord.
Február 9. hétfő köznap – a betegekért
7.00 + Erzsébet
Február 10. kedd Szent Skolasztika szűz
Nem lesz Szentmise
Február 11. szerda A Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária
Nem lesz Szentmise
Február 12. csütörtök köznap
Nem lesz Szentmise
Február 13. péntek köznap
Nem lesz Szentmise
Február 14. szombat Szent Cirill és Metód, Európa társvédőszentjei
18.30
Február 15. Évközi 6. vasárnap
9.00 + István
18.30 Int. Ord.


2015.02.01-08 (2015.01.31.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 4.hét
Február 1. Évközi 4. vasárnap
9.00 + Teréz
18.30 + Zoltán és Ferenc
Február 2. hétfő Urunk bemutatása (Gyertyaszentelő Boldogasszony)
18.30
Február 3. kedd Szent Balázs püspök, vértanú
18.30
Február 4. szerda köznap – szent Józsefről
7.00
Február 5. csütörtök Szent Ágota szűz és vértanú
18.30
Február 6. péntek Miki szent Pál és társai, vértanúk
18.30
Február 7. szombat köznap
18.30
Február 8. Évközi 5. vasárnap
9.00 Hálából 95 évért
18.30


2015.01.25-02.01 (2015.01.24.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 3.hét
Január 25. Évközi 3. vasárnap
9.00 + József temetés után
18.30 + Zoltán és Ferenc
Január 26. hétfő Szent Timóteus és Titusz püspökök
Nem lesz szentmise
Január 27. kedd Merici szent Angéla szűz
Nem lesz szentmise
Január 28. szerda Aquinói Szent Tamás áldozópap, egyháztanító
Nem lesz szentmise
Január 29. csütörtök köznap – az egyházért
18.30 + szülők
Január 30. péntek köznap – az evangélium terjedéséért
12.00 Budafok
Kapocs Ferencné temetés
13.30 + Irma temetési mise
18.30
Január 31. szombat Bosco szent János
17.00 Szemes Jánosné búcsúztató szentmisében
18.30 + Margit (Manyika)
Február 1. Évközi 4. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2015.01.18-25 (2015.01.18.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 2.hét
Január 18. Évközi 2. vasárnap
9.00 + Árpád
18.30 Int. Ord
Január 19. hétfő köznap – a keresztények egységéért
7.00
Január 20. kedd Esztergomi boldog Özséb
7.00
Január 21. szerda Szent Ágnes szűz és vértanú
7.00
13.00 Angeli út
Brunszt Antalné temetés
14.00 Angeli út
Menkó József temetés
Január 22. csütörtök Boldog Batthyány-Strattmann László családapa
7.00
Január 23. péntek köznap – a keresztények egységéért
10.00 Angeli út
Lajtavári Buda temetés
nem lesz szentmnise
Január 24. szombat Szalézi szent Ferenc
18.30 Int. Ord
Január 18. Évközi 3. vasárnap
9.00 + József temetés után
18.30 + Zoltán és Ferenc


2015.01.11-18 (2015.01.10.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 1.hét
Január 11. Urunk megkeresztelkedése
9.00 + szülők, nagyszülők
18.30 + Varvara és Gergely
Január 12. hétfő köznap
7.00
Január 13. kedd Szent Hiláriusz püspök, egyháztanító
7.00
Január 14. szerda köznap – a szerzetesi hivatásokért
7.00
Január 15. csütörtök Remete szent Pál
18.30
Január 16. péntek köznap – a szerzetesekért
nem lesz Szentmise
Január 17. szombat Remete szent Antal apát
18.30
Január 18. Évközi 2. vasárnap
9.00 Int. Ord
18.30


2015.01.04-11 (2015.01.03.)

A hét liturgikus rendje
Vízkereszt hete
Január 4. Karácsony 2. vasárnapja
9.00 Pro populo
18.30
Január 5. hétfő köznap
7.00
Január 6. kedd Vízkereszt – Urunk megjelenése
18.30
Január 7. szerda köznap
7.00
Január 8. csütörtök köznap
18.30
Január 9. péntek köznap
18.30
Január 10. szombat köznap
18.30 + Erzsébet
Január 11. Urunk megkeresztelkedése
9.00 + szülők, nagyszülők
18.30 + Varvara és Gergely


2014.12.28-2015.01.04 (2014.12.28.)

A hét liturgikus rendje
Szent család hete
December 28. Szent család vasárnapja
8.00 hálából
10.00 + családtagokért
18.30 Int. ord
December 29. hétfő köznap
7.00
December 30. kedd köznap
7.00
10.00 Angeli út
Kasza Béla temetése
December 31. szerda köznap
17.30 hálaadás
Január 1. csütörtök Mária Istenanyasága
10.00 Int Ord
18.30
Január 2. péntek
18.30
Január 3. szombat
18.30
Január 4. Karácsony 2. vasárnapja
9.00
18.30 Int. Ord


2014.12.21-28 (2014.12.20.)

A hét liturgikus rendje
Advent 4. hete
December 21. Advent 4. vasárnapja
8.00 + József halálának 15. évfordulója
10.00 + Varga István
18.30 Int. ord
December 22. hétfő köznap
6.00 + nagyszülőkért
December 23. kedd köznap
6.00
December 24. szerda köznap
7.00
December 25. csütörtök Urunk születése
10.00 Int Ord
18.30
December 26. péntek Szent István vértanú
8.00
10.00
December 27. szombat Szent János apostol
18.30 + Szülőkért
December 28. Szent család vasárnapja
8.00 hálából
10.00 + családtagok
18.30 Int. Ord


2014.12.14-21 (2014.12.13.)

A hét liturgikus rendje
Advent 3. hete
December 14. Advent 3. vasárnapja
8.00 Int Ord
10.00 betegért
18.30
December 15. hétfő köznap
6.00
December 16. kedd köznap
6.00
December 17. szerda köznap
6.00
December 18. csütörtök köznap
6.00
December 19. péntek köznap
6.00
December 20. szombat köznap
6.00
18.30 + Szőke László
December 21. Advent 4. vasárnapja
8.00 + József, halála 15. évfordulóján
10.00 + Varga István
18.30 Int. Ord


2014.12.07-14 (2014.12.06.)

A hét liturgikus rendje
Advent 2. hete
December 7. Advent 2. vasárnapja
8.00 Int Ord
10.00 + Édesapáért, édesanya 96. születésnapján
Keresztelő: Koppányi Csongor
18.30 + szülők, nagyszülők
December 8. hétfő Szűz Mária szeplőtelen fogantatása
6.00
December 9. kedd köznap
6.00
December 10. szerda köznap
6.00 + Erzsébet
12.00 Angeli út
Horváth Tiborné temetés
13.00 + Margit temetési mise
December 11. csütörtök köznap
6.00
December 12. péntek köznap
6.00
December 13. szombat köznap
6.00
18.30
December 14. Advent 3. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 betegért
18.30


2014.11.30,-12.07 (2014.11.29.)

A hét liturgikus rendje
Advent 1. hete
November 30. Advent 1. vasárnapja
8.00 Int Ord
10.00 Merl család élő és elhunyt tagjaiért
18.30
December 1. hétfő köznap
6.00 élő Katalin édesanya
December 2. kedd köznap
6.00 elhunyt édesanya és 3 fia
December 3. szerda köznap
6.00
December 4. csütörtök köznap
6.00
17.00 Gyónási lehetőség
18.00 Csendes szentségimádás
December 5. péntek köznap
6.00
December 6. szombat köznap
6.00
18.30 + Keszthelyi Ferenc püspök atya
December 7. Advent 2. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 elhunyt édesapáért, édesanya 96. születésnapján
18.30 elhunyt szülők, nagyszülők


2014.11.23-30 (2014.11.23.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 34. hét
November 23. Krisztus a mindenség királya
8.00 Int Ord
10.00 + Édesapáért
18.30
November 24. hétfő Dung-Lac szent András és társai, vértanúk
7.00 + Jozefin és Béla, szülők
November 25. kedd Alexandriai szent Katalin szűz, vértanú
7.00 + Ilona nagyszülő
11.00 Budafok
Drábóczi Sándorné temetés
November 26. szerda köznap
7.00
November 27. csütörtök köznap – a fogságban szenvedőkért
18.30 + Rozália temetés után
November 28. péntek köznap – a béke és igazságosság megőrzéséért
18.30
November 29. szombat köznap
18.30
November 30. Advent 1. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 + Merl család élő és + tagjaiért
18.30


2014.11.16-23 (2014.11.15.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 33. hét
November 16. Évközi 33. vasárnap
8.00 Int Ord
10.00 + Katalin édesanyáért – nagymamáért
18.30
November 17. hétfő Nagy szent Gertrúd szűz
7.00 + László nagyszülő
November 18. kedd Szent Péter és Pál bazilikák felszentelése
7.00 + Ilona nagyszülő
November 19. szerda Árpád- házi szent Erzsébet
7.00 + Ilona nagyszülő
14.00 Angeli út
Eisner Jakab temetés
November 20. csütörtök Krisztus örök főpap
18.30 + Eisner Jakab temetés után
November 21. péntek Szűz Mária bemutatása a templomban
18.30 + Ilona nagyszülő
November 22. szombat Szent Cecília szűz
18.30 hálából
November 23. Krisztus Király vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 + édesapáért
18.30


2014.11.09-16 (2014.11.09.)

Évközi 32. hét
November 9. Évközi 32. vasárnap a Lateráni Bazilika felszentelése
8.00
10.00 élő Károly és Mária
18.30
November 10. hétfő Nagy szent Leó pápa, egyháztanító
7.00 + Erzsébet, beteg Gyula
November 11. kedd Tours-i Szent Márton püspök
7.00
November 12. szerda Szent Jozafát püspök, vértanú
7.00
November 13. csütörtök Magyar szentek és boldogok
18.30
November 14. péntek köznap – a jó halál kegyelméért
18.30
November 15. szombat Nagy szent Albert püspök, egyháztanító
18.30
November 16. Évközi 33. vasárnap
8.00
10.00 + Katalin édesanyáért - nagymamáért
18.30


2014.11.02-09 (2014.11.01.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 31. hét
November 2. Évközi 31. vasárnap Halottak napja
8.00
10.00 Pro populo
18.30
November 3. hétfő Porres szent Márton szerzetes
7.00
November 4. kedd Borromeo szent Károly püspök
7.00
November 5. szerda Szent Imre herceg
7.00
13.00 Angeli út
Tóth András temetése
November 6. csütörtök köznap – a bűnök bocsánatáért
18.30
November 7. péntek köznap – Jézus Szentséges Szívéről
nincs szentmise
November 8. szombat köznap
18.30 + Ferenc
(misézik: Molnár Alajos)
November 9. Évközi 32. vasárnap a lateráni bazilika felszentelése
8.00
10.00 élő Károly és Mária
18.30


2014.10.26-11.02 (2014.10.25.)

Évközi 30. hét
Október 26. Évközi 30. vasárnap
8.00
10.00 + Jutka
18.30 Int. Ord
Október 27. hétfő köznap – a betegekért
7.00
Október 28. kedd Szent Simon és Júdás Tádé apostolok
7.00
Október 29. szerda köznap – Isten irgalmasságáról
7.00
Október 30. csütörtök köznap – az üldöztetést szenvedő keresztényekért
18.30
Október 31. péntek Boldog Romzsa Tódor püspök, vértanú
nincs szentmise
November 1. szombat Mindenszentek ünnepe
18.30
November 2. Évközi 31. vasárnap, Halottak napja
8.00
10.00
18.30 Int. Ord


2014.10.19-26 (2014.10.19.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 29. hét
Október 19. Évközi 29. vasárnap
8.00
10.00 Int. Ord
keresztelő: Szalay Patrik és Fruzsina
18.30
Október 20. hétfő köznap – az evangélium terjedéséért a népek között
7.00
Október 21. kedd Köznap – az egyházi szolgálatban élőkért
7.00
Október 22. szerda Szent II. János Pál pápa
7.00
14.00 Angeli út
Schmidt Jánosné temetése
Október 23. csütörtök Kapisztrán szent János áldozópap
9.00
Október 24. péntek Claret szent Antal Mária püspök
nincs szentmise
Október 25. szombat Szent Mór püspök
18.30 + Édesapákért, nagyapákért
Október 26. Évközi 30. vasárnap
8.00
10.00
18.30 Int. Ord


2014.10.05-12 (2014.10.05.)

Évközi 27. hét
Október 5. Templomszentelés évfordulója
9.00 Int. Ord Bérmálás
11.30
18.30
Október 6. hétfő Szent Brúnó áldozópap
7.00
Október 7. kedd Rózsafüzér királynője
7.00
Október 8. szerda Magyarok Nagyasszonya
7.00
11.00 Angeli út
Bartha Balázs temetés
Október 9. csütörtök Szent Dénes püspök és társai, vértanúk
18.30 + Bartha Balázs temetés után
Október 10. péntek Köznap – a püspöki szinódusért
17.00 keresztelő: Nagy Csaba
18.30 + Erzsébet
Október 11. szombat Szent XXIII. János pápa
18.30
Október 12. vasárnap Évközi 28. vasárnap
8.00
10.00 Elsőáldozás
18.30


2014.09.28-10.05 (2014.09.27.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 26. hét
Szeptember 28. Évközi 26. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00 + Rákóczi István és családtagok
18.30 + édesanyáért
Szeptember 29. hétfő Szent Főangyalok
7.00 beteg Györgyi gyógyulásáért
Szeptember 30. kedd Szent Jeromos áldozópap
7.00 beteg Györgyi gyógyulásáért
Október 1. szerda Lisieux-i szent Teréz
7.00 beteg Györgyi gyógyulásáért
10.00 Angeli út
Ábel Antalné temetés
Október 2. csütörtök Szent Őrzőangyalok
15.00 Szent Gellért templom
Fajszi Zsolt temetés
18.30 + Mária édesanyáért
Október 3. péntek Köznap – Jézus szentséges Szívéről
nem lesz szentmise
Október 4. szombat Assisi szent Ferenc
18.30 + Édesapa, Ferenc
(misézik: Molnár Alajos)
Október 5. vasárnap Templomszentelés évfordulója
9.00 Int. Ord Bérmálási szentmise
11.30 csendes szentmise
18.30


2014.09.21-28 (2014.09.21.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 25. hét
Szeptember 21. Évközi 25. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00 + Édesanyáért és nagymamáért
18.30
Szeptember 22. hétfő köznap – az egyetértés ápolásáért
7.00 beteg Györgyi gyógyulásáért
Szeptember 23. kedd Pietrelcinai Szent Pió áldozópap
nincs szentmise
Szeptember 24. szerda Szent Gellért püspök, vértanú
nincs szentmise
Szeptember 25. csütörtök köznap – az Oltáriszentségről
18.30 beteg Györgyi gyógyulásáért
Szeptember 26. péntek Szent Kozma és Damján vértanúk
18.30 beteg Györgyi gyógyulásáért
Szeptember 27. szombat Páli szent Vince áldozópap
18.30
Szeptember 28. vasárnap Évközi 26. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00 + Rákóczi István és családtagok
18.30 + Édesanyáért


2014.09.14-21 (2014.09.14.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 24. hét
Szeptember 14. Szent Kereszt felmagasztalása
8.00
10.00 Int. Ord
Keresztelés: Govrik György a szentmisében
18.30
Szeptember 15. hétfő A fájdalmas Szűzanya
7.00 beteg Györgyi gyógyulásáért
Szeptember 16. kedd Szent Kornél pápa és szent Ciprián püspök, vértanúk
7.00 beteg Györgyi gyógyulásáért
Szeptember 17. szerda Bellarmin szent Róbert püspök, egyháztanító
7.00 beteg Györgyi gyógyulásáért
12.00 Angeli út
Major Zsolt Bernát temetés
Szeptember 18. csütörtök köznap – bűnök bocsánatáért
18.30 beteg Györgyi gyógyulásáért
Szeptember 19. péntek Szent Januárius püspök, vértanú
18.30 + Földi Jánosné Amália (születésének 100. évfordulója)
Szeptember 20. szombat Koreai vértanúk
18.30 Major Zsolt Bernát temetés után
Szeptember 21. vasárnap Évközi 25. vasárnap
8.00
10.00 Int. Ord
18.30


2014.09.07-14 (2014.09.13.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 23. hét
Szeptember 7. Évközi 23. vasárnap
8.00 + szülők
10.00 + Szamosi József és Atilla temetés után
Keresztelés: Dilmann Hunor; Bartalis Zalán, Hunor, Hanga, Papacsek Laura
18.30 + Pintér József temetés után
Szeptember 8. hétfő Kisboldogasszony
7.00 + Götz János és Götz Jánosné, szüleikért, testvérekért
Szeptember 9. kedd Claver szent Péter áldozópap
7.00 + Pokó János
Szeptember 10. szerda köznap – a béke és igazságosság megőrzéséért
7.00 + Erzsébet
Szeptember 11. csütörtök köznap – bántalmazóinkért
18.30
Szeptember 12. péntek Szűz Mária neve
18.30
Szeptember 13. szombat Aranyszájú szent János püspök, egyháztanító
18.30
Szeptember 14. vasárnap A szent Kereszt felmagasztalása
8.00
10.00 Int. Ord
Keresztelés a misében: Govrik György
18.30


2014.08.30-09.07 (2014.08.30.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 22. hét
Augusztus 31. Évközi 22. vasárnap
8.00
18.30 Int. Ord
Szeptember 1. hétfő köznap – a Szentlélekről
7.00
Szeptember 2. kedd Köznap
Nem lesz Szentmise
Szeptember 3. szerda Nagy szent Gergely pápa
10.00 Angeli út
Kertész László temetés
Szeptember 4. csütörtök
18.30 Rózsafüzér majd csendes szentségimádás
Szeptember 5. péntek Kalkuttai boldog Teréz
Nem lesz Szentmise
Szeptember 6. szombat köznap
17.00 Esküvő Vass István – Csáki Ildikó
18.30 + László temetés után
Szeptember 7. Évközi 23. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00 Szamosi József és Attila temetés után
Keresztelés: Dilmann Hunor; Bartalis Zalán, Hunor, Hanga
18.30 + Pintér József temetés után


2014.08.24-31 (2014.08.23.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 21. hét
Augusztus 24. Évközi 21. vasárnap
8.00+ Rezső
18.30 Int. Ord
Augusztus 25. hétfő Kalazanci szent József áldozópap
7.30 + Kiefer Antalné
Augusztus 26. kedd Köznap – terménybetakarítás idején
7.30
Augusztus 27. szerda Szent Mónika
7.30
Augusztus 28. csütörtök Szent Ágoston püspök, egyháztanító
18.30
Augusztus 29. péntek Keresztelő szent János vértanúsága
18.30 +Márton
Augusztus 30. szombat köznap
18.30
Augusztus 31. Évközi 22. vasárnap
8.00
18.30 Int. Ord


2014.08.17-31 (2014.08.16.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 20-21. hét
Augusztus 17. Évközi 20. vasárnap
8.00 Hálából
10.30 keresztelő: Gulyás Luca Emma, Lakatos Alina Melissa
18.30 + szülőkért
Augusztus 18. hétfő Eudes szent János áldozópap
7.30 Int. Ord
Augusztus 19. kedd Szent Bernát apát, egyháztanító
7.30
Augusztus 20. szerda Szent István király Magyarország fővédőszentje
9.00
Augusztus 21. csütörtök Szent X. Piusz pápa
18.30 + Sándor és Sarolta nagyszülők
Augusztus 22. péntek Boldogságos Szűz Mária királynő
18.30
Augusztus 23. szombat Límai szent Róza
12.00 Csiky Gergely- Montvai Mária esküvő
18.30
Augusztus 24. Évközi 21. vasárnap
8.00 + Rezső
18.30 Int. Ord
Augusztus 25. hétfő Kalazanci szent József áldozópap
7.30 + Kiefer Antalné
Augusztus 26. kedd köznap – a terménybetakarítás idején
7.30
Augusztus 27. szerda Szent Mónika
7.30
Augusztus 28. Csütörtök Szent Ágoston püspök, egyháztanító
18.30
Augusztus 29. péntek Keresztelő szent János vértanúsága
18.30 + Márton
Augusztus 30. Szombat köznap
18.30
Augusztus 31. Évközi 22. vasárnap
8.00
18.30


2014.08.10-27 (2014.08.09.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 19-20. hét
Augusztus 10. Évközi 19. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.30 keresztelő: Bagyura Bence és Dániel
18.30 + Erzsébet
Augusztus 11. hétfő Szent Klára szűz
7.30 + Mária és Kálmán
Augusztus 12. kedd Chantal szent Johanna Franciska szerzetesnő
7.30
Augusztus 13. szerda Boldog XI. Ince pápa
7.30
Augusztus 14. csütörtök Szent Maximilián Kolbe áldozópap, vértanú
18.30 beteg Györgyiért
Augusztus 15. péntek Nagyboldogasszony
18.30 Templombúcsú
Augusztus 16. szombatköznap
18.30 + József
Augusztus 17. Évközi 20. vasárnap
8.00 Int. Ord
9.00 keresztelő: Gulyás Luca Emma
18.30 + Szülőkért
Augusztus 18. hétfő Eudes szent János áldozópap
7.30
Augusztus 19. kedd Szent Bernát apát, egyháztanító
7.30
Augusztus 20. szerda Szent István király
9.00
Augusztus 21. Csütörtök Szent X. Piusz pápa
18.30 + Sándor és Sarolta nagyszülők
Augusztus 22. péntek Szűz Mária királynő
18.30
Augusztus 23. Szombat köznap
16.00 esketés
18.30
Augusztus 24. Évközi 21. vasárnap
8.00 + Rezső
18.30


2014.08.03-17 (2014.08.02.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 18-19. hét
Augusztus 3. Évközi 18. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.30 keresztelő: Balan Ciprián Daniel
18.30
Augusztus 4. hétfő Vianney szent János áldozópap
7.30
Augusztus 5. kedd Havas Boldogasszony
7.30
9.00 Budafok
Vida Péter temetés
Augusztus 6. szerda Urunk színeváltozása
7.30
Augusztus 7. csütörtök Szent II. Szixtusz pápa és társai, vértanúk
18.30
csendes szentségimádás 20.00-ig
Augusztus 8. péntek Szent Domonkos áldozópap
18.30
Augusztus 9. szombat Szent Terézia Benedikta szűz, vértanú
16.00 + Mária temetés utáni szentmise
18.30
Augusztus 10. Évközi 19. vasárnap
8.00 Int. Ord
9.00 keresztelő: Bagyura Bence
18.30 + Erzsébet
Augusztus 11. hétfő Szent Klára szűz
7.30
Augusztus 12. kedd Chantal szent Johanna Franciska szerzetesnő
7.30
Augusztus 13. szerda Boldog XI. Ince pápa
7.30
Augusztus 14. Csütörtök Szent Maximilian Kolbe áldozópap, vértanú
18.30
Augusztus 15. péntek Nagyboldogasszony
18.30 Búcsúi Szentmise
Augusztus 16. Szombat
18.30 + József
Augusztus 17. Évközi 20. vasárnap
8.00 Int. Ord
keresztelő: Gulyás Luca Emma
18.30 + szülőkért


2014.07.27-08.10 (2014.07.26.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 17-18. hét
Július 27. Évközi 17. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.30 keresztelő: Bodi Irk Boglárka
18.30
Július 28. hétfő köznap - Az egyházért
7.30
Július 29. kedd Szent Márta
nincs szentmise
Július 30. szerda Aranyszavú szent Péter püspök, egyháztanító
nincs szentmise
Július 31. csütörtök Loyolai szent Ignácz áldozópap
7.30
Augusztus 1. péntek Liguori szent Alfonz Mária püspök, egyháztanító
17.00 Búcsúztató: Jancsev Julianna
18.30
Augusztus 2. szombat Vercelli szent Özséb püspök
18.30
Augusztus 3. Évközi 18. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.30 keresztelő: Balan Ciprián Daniel
18.30
Augusztus 4. hétfő Vianney szent János áldozópap
7.30
Augusztus 5. kedd Havas Boldogasszony
7.30
Augusztus 6. szerda Urunk színeváltozása
7.30
Augusztus 7. Csütörtök Szent II. Szixtusz pápa és társai, vértanúk
18.30
Augusztus 8. péntek Szent Domonkos áldozópap
18.30
Augusztus 9. Szombat
16.00 + Mária temetés után
18.30
Augusztus 10. Évközi 19. vasárnap
8.00 Int. Ord
keresztelő: Bagyura Bence
18.30 +Erzsébet


2014.06.29-2014.07.13 (2014.06.29.)

Évközi 13-14. hét
Június 29. Szent Péter és Pál apostol
8.00 Int. Ord
18.30
Június 30. hétfő köznap
7.30
Július 1. kedd köznap
7.30
Július 2. Sarlósboldogasszony
nincs szentmise
Július 3. csütörtök Szent Tamás apostol
nincs szentmise
Július 4. péntek köznap
nincs szentmise
Július 5. szombat köznap
18.30

Július 6. Évközi 14. vasárnap
8.00 Int. Ord
18.30
Július 7. hétfő köznap
7.30
Július 8. kedd köznap
nincs szentmise
Július 9. szerda köznap
nincs szentmise
Július 10. Csütörtök Köznap
18.30 + Erzsébet
Július 11. péntek Szent Benedek apát, Európa védőszentje
18.30
Július 12. Szombat köznap
18.30 + László
Július 13. Évközi 15. vasárnap
8.00 Int. Ord
18.30


2014.06.22-07.06 (2014.06.21.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 12-13. hét
Június 22. Krisztus szent teste és vére - Úrnapja
8.00 Int. Ord
10.00 csendes szentmise
keresztelő: Pap Albert
18.30
Június 23. hétfő köznap
7.30
Június 24. kedd Keresztelő szent János születése
nem lesz Szentmise
Június 25. köznap
nem lesz Szentmise
Június 26. csütörtök Alexandriai szent Cirill püspök, egyháztanító
18.30 + Dibáczi Sándor és hozzátartozók
Június 27. péntek Jézus szentséges szívének főünnepe
18.30 Búcsúi szentmise a Baross Gábor telepi templomban
Június 28. szombat Szűz Mária szeplőtelen szíve
18.30 + Aranka temetés után
Június 29. Szent Péter és Pál apostolok
8.00 Int. Ord
18.30
Június 30. hétfő a római egyház első szent vértanúi
7.30
Július 1. kedd köznap
7.30
Július 2. szerda Sarlós boldogasszony
nem lesz Szentmise
Július 3. csütörtök Szent Tamás apostol
nem lesz Szentmise
Július 4. péntek Portugáliai szent Erzsébet
nem lesz Szentmise
Július 5. Szombat köznap
18.30
Július 6. Évközi 14. vasárnap
8.00 Int. Ord
18.30


2014.06.15-29 (2014.06.15.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 11-12. hét
Június 15. Szentháromság vasárnapja
8.00
10.00 Int. Ord
keresztelő: Veperdi Dorina
18.30
Június 16. hétfő köznap
7.30 élő Györgyi
Június 17. kedd köznap
7.30 + Szülők és testvérek
1200 Budafok
Pusztai Gabriella temetés
Június 18. köznap
nincs szentmise
Június 19. csütörtök köznap
nincs szentmise
Június 20. péntek köznap
18.30 hálából
Június 21. szombat Gonzága szent Alajos
18.30
Június 22. Úrnapja
8.00 Int. Ord (körmenet)
10.00 csendes szentmise
18.30
Június 23. hétfő köznap – papi hivatásokért
7.30
Június 24. kedd Keresztelő szent János születése
nincs szentmise
Június 25. szerda köznap
nincs szentmise
Június 26. csütörtök Alexandriai szent Cirill püspök, egyháztanító
+ Dibáczi Sándor és hozzátartozók
Június 27. péntek Jézus szentséges szíve
18.30 Baross Gábor telepen búcsúi Szentmise
Június 28. Szombat Szent László király
18.30
Június 29. Szent Péter és Pál apostol
8.00 Int. Ord
18.30


2014.06.08-15 (2014.06.07.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 10. hét
Június 8. Pünkösd
8.00
10.00 Int. Ord
18.30 + Ludas Ilona 1. évf.
Június 9. hétfő Szent Efrém diakónus, egyháztanító
7.30 + Antal
Június 10. kedd köznap
7.30 + Erzsébet
Június 11. szerda Szent Barnabás apostol
7.30
11.00 Angeli út
Bodzsár Ferenc temetés
Június 12. csütörtök köznap – a kiengesztelődésért
18.30 + Ferenc temetés után
Június 13. péntek Páduai szent Antal áldozópap, egyháztanító
18.30 + Kiefer Antal és fia
Június 14. szombat köznap
18.30 + Spiller Márton édesapáért
Június 15. Szentháromság vasárnapja
8.00
10.00 Int. Ord.
keresztelő: Veperdi Dorina
18.30


2014.06.01-08 (2014.06.01.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 7. hete
Június 1. Urunk mennybemenetele
8.00
10.00 Int. Ord
18.30 + Édesapánkért, édesapákért
Június 2. hétfő köznap
7.30
Június 3. kedd Lwanga szent Károly és társai, vértanúk
7.30
Június 4. szerda köznap
7.30
Június 5. csütörtök Szent Bonifác püspök, vértanú
18.30
Június 6. péntek Szent Norbert püspök
18.30
Június 7. szombat köznap
18.30
Június 8. Pünkösd
8.00
10.00 Int. Ord.
18.30 + Ludas Ilona 1. évforduló


2014.05.25-06.01 (2014.05.25.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 6. hete
Május 25. Húsvét 6. vasárnapja
8.00 + Józsefért, Margit és Helén gyógyulásáért
10.00 Int. Ord
keresztelő: Vajda Júlia
18.30
Május 26. hétfő Néri szent Fülöp áldozópap
7.00
Május 27. kedd köznap
7.30
Május 28. szerda köznap
7.30
Május 29. csütörtök köznap
18.30
Május 30. péntek Szent István király ereklyéinek átvitele
18.30
Május 31. szombat köznap
17.00 Esketés
18.30
Június 1. Urunk mennybemenetele
8.00
10.00 Int. Ord.
18.30 + édesapánkért, + édesapákért


2014.05.18-25 (2014.05.18.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 5. hete
Május 18. Húsvét 5. vasárnapja
8.00 + Ferenc
10.00 Int. Ord
keresztelő: Kövesdi Emma
18.30
Május 19. hétfő köznap
7.30
Május 20. kedd köznap
7.30
Május 21. szerda köznap
7.30
Május 22. csütörtök Szent Rita
18.30
Május 23. péntek Boldog Apor Vilmos püspök, vértanú
nincs Szentmise
Május 24. szombat köznap
18.30 + szülőkért
Május 25. Húsvét 6. vasárnapja
8.00 + József; Margit és Helén gyógyulásáért
10.00 Int. Ord.
Keresztelő: Vajda Júlia
18.30


2014.05.11-18 (2014.05.11.)

Húsvét 4. hete
Május 11. Húsvét 4. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00
keresztelő: Nagy Ádám
18.30
Május 12. hétfő köznap
7.30 + György
Május 13. kedd köznap
7.30
Május 14. szerda köznap
7.30
Május 15. csütörtök köznap
18.30
Május 16. péntek Nepomuki szent János
18.30
Május 17. szombat köznap
Élő rózsafüzér Zarándoklat
19.00 Szentmise (misézik: Török Csaba atya)
Május 18. Húsvét 5. vasárnapja
8.00 + Ferenc
10.00 Int. Ord.
Keresztelő: Kövesdi Emma
18.30


2014.05.04-11 (2014.05.04.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 3. hete
Május 4. Húsvét 3. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 + Károly
18.30
Május 5. hétfő köznap
7.30 + Zsuzsanna és családja
Május 6. kedd köznap
7.30
Május 7. szerda Boldog Gizella
7.30
Május 8. csütörtök köznap
18.30
Május 9. péntek köznap
18.30
Május 10. szombat köznap
18.30 + Erzsébet
Május 11. Húsvét 4. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00
Keresztelő: Nagy Ádám
18.30


2014.04.27-05.04 (2014.04.27.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét 2. hete
Április 27. Húsvét 2. vasárnapja
8.00 + Simon István, szülők, testvérek
10.00 Int. Ord
keresztelés: Demsa János Bence
18.30
Április 28. hétfő Szent Adalbert püspök, vértanú, az egyházmegye védőszentje
7.30
Április 29. kedd Sienai szent Katalin, Európa társvédőszentje
7.30
Április 30. szerda köznap
7.30 + Kiefer Antal
Május 1. csütörtök köznap
18.30
Május 2. péntek Szent Atanáz püspök, egyháztanító
17.oo Keresztelés: Somfai Barnabás
18.30
Május 3. szombat Szent Fülöp és Jakab apostolok
18.30
Május 4. Húsvét 3. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 + Károly
18.30


2014.04.20-27 (2014.04.20.)

A hét liturgikus rendje
Húsvét hete (fényes hét)
Április 20. Húsvétvasárnap
10.00 Int. Ord
18.30 + László temetés után
Április 21. Húsvéthétfő
8.00
10.00
Április 22. kedd húsvét nyolcadában
7.30
Április 23. szerda húsvét nyolcadában
7.30
Április 24. csütörtök húsvét nyolcadában
nem lesz szentmise
Április 25. péntek húsvét nyolcadában
18.30
Április 26. szombat húsvét nyolcadában
18.30
Április 27. Húsvét 2. vasárnapja
8.00
10.00 Int. Ord
keresztelő: Demsa János Bence
18.30


2014.04.13-20 (2014.04.13.)

Nagyhét
Április 13. Virágvasárnap
8.00 Int. Ord
10.00 + Erzsébet édesanya emlékére
18.30 Hálaadás Magdolna és Klausz házassági évfordulóján
Április 14. nagyhétfő
7.30 + Béla
Április 15. nagykedd
7.30 Élő Zsolt
Április 16. nagyszerda
7.30 Élő Györgyi
14.00 Angeli út
Szabó László temetése
Április 17. nagycsütörtök
18.30 Szentmise az utolsó vacsora emlékezetére
Április 18. nagypéntek
15.00 keresztút
18.30 Urunk szenvedésének ünneplése
Április 19. nagyszombat
8.00-12.00 Imádság a szentsírnál
15.00-19.00 Imádság a szentsírnál
20.00 Húsvéti vigília ünneplése
Április 20. Húsvétvasárnap
10.00 Int. Ord
18.30 + László temetés után


2014.03.30-04.06 (2014.03.30.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 4. hete
Március 30. Nagyböjt 4. vasárnapja
8.00
10.00 Int. Ord
18.30
Március 31. hétfő köznap
7.30
Április 1. kedd köznap
7.30 + szülők és nagyszülők
11.00 Budafok
Hunics János temetés
Április 2. szerda köznap
7.30
Április 3. csütörtök köznap
18.30
Április 4. péntek köznap
18.00 keresztút / Botos István és barátai/
18.30
Április 5. szombat köznap
17.00 Esküvő: Kopp Kristóf – Kutasi Erika
18.30 Zombori családért
Április 6. Nagyböjt 5. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00
18.30


2014.03.23-30 (2014.03.23.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 3. hete
Március 23. Nagyböjt 3. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 + Gábor édesapa
Keresztelő: Nemes Dóra
18.30
Március 24. hétfő köznap
12.30 temetési mise + Ferenc
14.00 Diósd
Mikla Ferenc temetés
18.30 + családtagok, szeretteim
Március 25. kedd Gyümölcsoltó Boldogasszony
18.30
Március 26. szerda köznap
18.30 hálából (25)
Március 27. csütörtök köznap
18.30
Március 28. péntek köznap
18.00 keresztút
18.30
Március 29. szombat köznap
18.30
Március 30. Nagyböjt 4. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00
18.30


2014.03.16-23 (2014.03.15.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 2. hete
Március 16. Nagyböjt 2. vasárnapja
8.00 + Józsefekért
10.00 Int. Ord
Keresztelő: Havasi Flórián; Janovszky Anita
18.30
Március 17. hétfő köznap
7.30 + Béla édesapa
Március 18. kedd köznap
7.30 + Béla édesapa
Március 19. szerda Szent József, a boldogságos szűz Mária jegyese
7.30
Március 20. csütörtök köznap
18.30 + Béla édesapa
Március 21. péntek köznap
11.00 Budafok
Huber Béláné temetés
18.00 keresztút / Rózsafüzér Társulat tagjai /
18.30 + László
Március 22. szombat köznap
18.30
Március 23. Nagyböjt 3. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 + Gábor édesapa
Keresztelő:Nemes Dóra
18.30


2014.03.09-16 (2014.03.09.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 1. hete
Március 9. Nagyböjt 1. vasárnapja
8.00
10.00 Int. Ord
Keresztelő a szentmisében: Kutasi Erika
18.30
Március 10. hétfő köznap
7.30 + Erzsébet
Március 11. kedd köznap
7.30 + Béla édesapa
Március 12. szerda köznap
7.30 + Béla édesapa
13.00 Angeli út
Szoldatics Veronika temetés
Március 13. csütörtök köznap
18.30 + Veronika temetés után
Március 14. péntek köznap
11.00 Budafok
Váradi Lajosné temetés
18.00 keresztút
18.30 + Béla édesapa
Március 15. szombat köznap
9.00 Nemzetünkért
18.30
Március 16. Nagyböjt 2. vasárnapja
8.00 + Józsefek
10.00 Int. Ord
Keresztelő: Havasi Flórián; Janovszky Anita
18.30


2014.03.02-09 (2014.03.02.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 8. hét
Március 2. Évközi 8. vasárnap
8.00
10.00 Pro populo
Keresztelő: Gazsó Leonóra
18.30 Krisztina gyógyulásáért
Március 3. hétfő köznap – az éhezőkért
7.30 + Béla édesapa
Március 4. kedd Boldog Meszlényi Zoltán püspök, vértanú
7.30 + Béla édesapa
Március 5. szerda Hamvazószerda
18.30
Március 6. csütörtök köznap
18.30 + édesanya, Irén
Március 7. péntek köznap
18.00 keresztút
18.30 + Károly és szülők
Március 8. szombat köznap
18.30 + édesapáért, nagyszülőkért
Március 9. Nagyböjt 1. vasárnapja
8.00
10.00
Keresztelő a misében
18.30


2014.02.23-03.02 (2014.02.22.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 7. hét
Február 23. Évközi 7. vasárnap
8.00
10.00 Int. Ord
Keresztelő: Balan Alexandra Valentina
18.30
Február 24. hétfő Szent Mátyás apostol
7.30
Február 25. kedd köznap – az egyházi szolgálatban élőkért
7.30 + Géza és Mária nagyszülők
10.00 Budafok
Csizmadia Józsefné temetés
Február 26. szerda köznap – az egyetértés ápolásáért
7.30
Február 27. csütörtök Köznap – kiengesztelődésért
18.30
Február 28. péntek köznap – a szent keresztről
12.00 Budafok
Vándor Imréné temetés
13.30 + Rózsa temetési mise
Március 1. szombat köznap
18.30 + szülők
Március 2. évközi 8. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00
Keresztelő: Gazsó Leonóra
18.30


2014.02.16-23 (2014.02.15.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 6. hét
Február 16. Évközi 6. vasárnap
8.00
10.00 Int. Ord
18.30
Február 17. hétfő A szervita rend hét szent alapítója
7.30
Február 18. kedd köznap – Isten irgalmáról
7.30
Február 19. szerda köznap – a világi hívőkért
7.30
11.00 Angeli út
Schwanauer Józsefné temetés
12.00 Angeli út
Huber Ferencné temetés
Február 20. csütörtök Köznap – Szent Péter apostolról
18.30
Február 21. péntek Damiani szent Péter püspök, egyháztanító
18.30
Február 22. szombat Szent Péter apostol székfoglalása
18.30 + Miklós és szülők
Február 23. évközi 6. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00
18.30


2014.02.09-146 (2014.02.08.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 5. hét
Február 9. Évközi 5. vasárnap
8.00
10.00 Int. Ord
18.30
Február 10. hétfő Szent Skolasztika szűz
7.30 + Erzsébet
Február 11. kedd a lourdes-i szent Szűz
7.30 + Imre temetés előtt
11.00 Budafok
Baksa Imre temetése
Február 12. szerda a szeretet ajándékáért
7.30
10.00 Angeli út
Takátsy Dénesné temetése
Február 13. csütörtök Köznap – a betegekért
18.30
Február 14. péntek Szent Cirill és Metód, Európa társvédőszentjei
nem lesz Szentmise
Február 15. szombat köznap
18.30
Február 16. évközi 6. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00
18.30


2014.02.02-09 (2014.02.01.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 4. hét
Február 2. Gyertyaszentelő Boldogasszony
8.00
10.00 Pro populo
18.30
Február 3. hétfő Szent Balázs püspök, vértanú
18.30 Balázs- áldás
Február 4. kedd köznap – a szerzetesekért
7.30
Február 5. szerda Szent Ágota szűz, vértanú
7.30
11.00 Angeli út
Virányi László temetése
Utána Szentmise
Február 6. csütörtök Miki szent Pál és társai, vértanúk
18.30 élő Zsuzsanna
Szentségimádás 20.00-ig
Február 7. péntek köznap – Jézus szentséges szívéről
18.30 + János
Február 8. szombat Emiliáni szent Jeromos
18.30
Február 9. évközi 5. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00
18.30


2014.01.26-02.02 (2014.01.25.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 3. hét
Január 26. Évközi 2. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00
18.30
Január 27. hétfő Merici szent Angéla szűz
7.30 + szülők
Január 28. kedd Aquinói szent Tamás áldozópap, egyháztanító
nem lesz szentmise
Január 29. szerda köznap
nem lesz szentmise
Január 30. csütörtök köznap – az evangélium terjedéséért
18.30 + szülők
Január 31. péntek Bosco szent János áldozópap
18.30
Február 1. szombat köznap
18.30
Február 2. Gyertyaszentelő Boldogasszony
8.00 Pro populo
10.00
18.30


2014.01.19-26 (2014.01.18.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 2. hét
Január 19. Évközi 2. vasárnap
8.00 + testvér
10.00 + id. Pál Balázs édesapa
18.30 + nagymama
Január 20. hétfő Esztergomi boldog Özséb
7.30
Január 21. kedd Szent Ágnes szűz, vértanú
7.30
Január 22. szerda Boldog Batthyány-Strattmann László családapa
7.30
Január 23. csütörtök köznap – a keresztények egységéért
7.30
Január 24. péntek Szalézi szent Ferenc püspök, egyháztanító
18.30
Január 25. szombat Szent Pál apostol megtérése
18.30
Január 26. évközi 3. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00
18.30


2014.01.12-19 (2014.01.11.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 1. hét
Január 12. Urunk megkeresztelkedése
8.00 Int. Ord
10.00
18.30 + Rostás János
Január 13. hétfő Szent Hilárius püspök, egyháztanító
7.30 Orsolyáért és magzatáért
Január 14. kedd köznap
7.30
Január 15. szerda Remete szent Pál
7.30
13.00 Angeli út
Szőke László temetés
14.00 + László temetési mise
Január 16. csütörtök köznap – a szerzetesekért
18.30+ Sipos Józsefné, Varga Katalin
Január 17. péntek Remete szent Antal apát
13.00 Budafok
Kulbert Józsefné temetés
18.30 + Ilona temetés után
Január 18. szombat Árpád-házi szent Margit
18.30
Január 19. évközi 2. vasárnap
8.00 Int. Ord
10.00 id Pál Balázs édesapa
18.30 + nagymama


2014.01.05-12 (2014.01.04.)

Vízkereszt hete
Január 5. Karácsony 2. vasárnapja
8.00 Pro populo
10.00
18.30
Január 6. hétfő Vízkereszt – Urunk megjelenése
18.30 + Nagyszülők, Zoltán és Ferenc
Január 7. kedd köznap
7.30
Január 8. szerda köznap
7.30
Január 9. csütörtök köznap
18.30
Január 10. péntek köznap
18.30 + Erzsébet
Január 11. szombat köznap
18.30
Január 12. Urunk megkeresztelkedése
8.00 Int. Ord
10.00
18.30 + Rostás János


2013.12.29-2014.01.05 (2013.12.29.)

A hét liturgikus rendje
Karácsony 2. hete
December 29. Szent Család vasárnapja
8.00 hálából
10.00 + nagyszülők
18.30 Int. Ord
December 30. hétfő köznap
7.30
December 31. kedd köznap
17.30 év végi hálaadás
Január 1. szerda Szűz Mária, Isten anyja
10.00 Int. Ord
18.30
Január 2. csütörtök Nagy szent Vazul és Nazianzi szent Gergely püspökök
18.30
Január 3. péntek köznap
18.30
Január 4. szombat köznap
18.30
Január 5. Karácsony 2. vasárnapja
8.00
10.00
18.30 Int. Ord


2013.12.22-29 (2013.12.21.)

A hét liturgikus rendje
Karácsony nyolcada
December 22. Advent 4. vasárnapja
8.00 + József halála évfordulóján
10.00 + Varga István
keresztelő: Babai Regina
18.30 Int. Ord
December 23. hétfő köznap
6.00
December 24. kedd köznap
7.30
24.00
December 25. szerda Jézus születése
10.00 Int. Ord
18.30
December 26. csütörtök Szent István első vértanú
8.00
10.00
December 27. péntek Szent János apostol
18.30
December 28. szombat Aprószentek
18.30
December 29. Szent család vasárnapja
8.00 hálából
10.00 + nagyszülők
18.30 Int. Ord


A karácsony ünneplésének rendje (2013.12.16.)

Karácsony liturgikus rendje:
december 24. 24.00 Éjféli Szentmise
december 25. 10.00 és 18.30
december 26. 8.00 és 10.00
december 27. és 28. 18.30
december 29. 8.00, 10.00. 18.30
december 30. 7.30
december 31. 17.30 év végi hálaadás
január 1. 10.00 és 18.30
január 2-3-4. 18.30
január 5. 8.00, 10.00, 18.30
január 6. vízkereszt, parancsolt ünnep 18.30


2013.12.15-22 (2013.12.14.)

Advent 3. hete
December 15. Advent 3. vasárnapja
8.00 Int. Ord
10.00 + szülők, nagyszülők
18.30
December 16. hétfő köznap
6.00
December 17. kedd köznap
6.00
December 18. szerda köznap
6.00 + Irén temetés előtt
13.00 Angeli út
Koppányi Rezsőné temetés
December 19. csütörtök köznap
6.00
December 20. péntek köznap
6.00
December 21. szombat köznap
6.00
18.30
December 22. Advent 4. vasárnapja
8.00 + József, halála évfordulóján
10.00 + Varga István
18. 30 Int. Ord


2013.12.08-15 (2013.12.08.)

Advent 2. hete
December 8. Advent 2. vasárnapja
8.00
10.00 Int Ord
18.30
December 9. hétfő Szűz Mária Szeplőtelen fogantatása
6.00
December 10. kedd köznap
6.00 + Erzsébet
December 11. szerda köznap
6.00
December 12. csütörtök köznap
6.00
December 13. péntek Szent Lúcia szűz és vértanú
6.00
December 14. szombat Keresztes szent János áldozópap
6.00
18.30 Nagycsaládos édesanyáért
December 15. Advent 3. vasárnapja
8.00
10.00 Int Ord
18.30


2013.12.01-08 (2013.12.01.)

Advent 1. hete
December 1. Advent 1. vasárnapja
8.00 Merl család élő és + tagjaiért
10.00 Pro populo
18.30
December 2. hétfő köznap
6.00
11.00 Szent Gellért templom
Lulity Imre temetése
December 3. kedd Xavéri szent Ferenc áldozópap
6.00
December 4. szerda köznap
6.00 + Erzsébet
12.00 Angeli út
Katkó Antalné temetése
December 5. csütörtök köznap
6.00
December 6. péntek köznap
6.00
December 7. szombat Szent Ambrus püspök
6.00
18.30
December 8. Advent 2. vasárnapja
8.00
10.00 Pro populo
18.30


2014.11.09-16 (2013.11.30.)

Évközi 32. hét
November 9. Évközi 32. vasárnap a Lateráni Bazilika felszentelése
8.00
10.00 élő Károly és Mária
18.30
November 10. hétfő Nagy szent Leó pápa, egyháztanító
7.00 + Erzsébet, beteg Gyula
November 11. kedd Tours-i Szent Márton püspök
7.00
November 12. szerda Szent Jozafát püspök, vértanú
7.00
November 13. csütörtök Magyar szentek és boldogok
18.30
November 14. péntek köznap – a jó halál kegyelméért
18.30
November 15. szombat Nagy szent Albert püspök, egyháztanító
18.30
November 16. Évközi 33. vasárnap
8.00
10.00 + Katalin édesanyáért - nagymamáért
18.30


2013.11.24-12.01 (2013.11.24.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 34. hét
November 24. Krisztus Király
8.00 Int. Ord
10.00
18.30
November 25. hétfő Alexandriai szent Katalin szűz és vértanú
7.30 élő Katalin édesanya
November 26. kedd köznap
7.30
November 27. szerda köznap – az Egyházért
7.30
November 28. csütörtök köznap – a világi hívőkért
7.30
November 29. péntek köznap – az egyetértés ápolásáért
18.30
November 30. szombat Szent András apostol
18.30
December 1. Advent 1. vasárnapja
8.00 Merl család élő és + tagjaiért
10.00 Pro populo
18.30


2013.11.03-10 (2013.11.03.)

Évközi 31. hét
November 3. Évközi 31. vasárnap
8.00
10.00 Int. Ord
18.30 + Spiller Györgyné Anna – temetés után
November 4. hétfő Borromeo szent Károly püspök
7.30
November 5. kedd Szent Imre herceg
7.30 beteg Imréért
November 6. szerda köznap – az evangélium terjedéséért
7.30
November 7. csütörtök A legszentebb Oltáriszentségről
18.30
November 8. péntek A jó halál kegyelméért
18.30 + ifj. Ledniczky Ferenc és felesége Zsuzsanna
November 9. szombat A lateráni bazilika felszentelése
14.00 keresztelő: Horváth Viktória
18.30
November 10. Évközi 32. vasárnap
8.00
10.00 Int Ord
18.30 + Erzsébet


2013.11.10-17 (2013.10.31.)

Évközi 32. hét
November 10. Évközi 32. vasárnap
8.00
10.00 Int. Ord
18.30 + Erzsébet
November 11. hétfő Szent Márton püspök
7.30
November 12. kedd Szent Jozafát püspök, vértanú
7.30 + édesapáért, édesanyáért
November 13. szerda Magyar szentek és boldogok
7.30 +nagyszülőkért
November 14. csütörtök köznap – az üldöztetést szenvedő keresztényekért
18.30 + rokonokért
November 15. péntek Nagy szent Albert püspök, egyháztanító
nincs Szentmise
November 16. szombat köznap
18.30
November 10. Évközi 32. vasárnap
8.00
10.00 Hálaadás gyógyulásért
18.30


2013.10.27-11.03 (2013.10.28.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 30. hét
Október 27. Évközi 30. vasárnap
8.00 + Debreceni Ferenc, lánya és veje
10.00 Int. Ord
Keresztelő: Gyurcsán Anna Dorottya
18.30
Október 28. hétfő Szent Simon és Júdás apostolok
7.30 + Ilona
Október 29. kedd köznap – a betegekért
7.30
11.00 Angeli út
Dirnberger János temetés
13.00 Angeli út
Spiller Györgyné temetés
Október 30. szerda köznap – az üldözést szenvedő keresztényekért
7.30
Október 31. csütörtök Boldog Rozsa Tódor püspök, vértanú
7.30
November 1. péntek Mindenszentek
18.30
November 2. szombat Halottak napja
18.30 Elhunytjainkért
November 3. Évközi 31. vasárnap
8.00
10.00 Int Ord
18.30


2013.10.20-27 (2013.10.20.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 29. hét
Október 20. Évközi 29. vasárnap
8.00
10.00 Int. Ord
18.30
Október 21. hétfő köznap – az egyetértés ápolásáért
7.30
Október 22. kedd Boldog II. János Pál pápa
7.30
Október 23. szerda Kapisztrán szent János áldozópap
9.00 Hazánkért
Október 24. csütörtök Claret szent Antal Mária püspök
18.30 + szülők
Október 25. péntek Szent Mór püspök
nem lesz Szentmise
Október 26. szombat köznap
18.30 + édesapákért, nagyapákért
Október 27. Évközi 30. vasárnap
8.00 + Debreceni Ferenc, lánya és veje
10.00 Int Ord
Keresztelő: Gyurcsán Anna Dorottya
18.30


2013.10.13-20 (2013.10.12.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 28. hét
Október 13. Évközi 28. vasárnap
8.00 Int. Ord.
10.00
Keresztelő: Herczeg Bendegúz
18.30
Október 12. hétfő Szent I. Kallixtusz pápa, vértanú
7.30
Október 15. kedd Avillai szent Teréz szűz
7.30 Hálából (Mária és József)
11.00 Budafok
Hajduk Antalné Pipek Anna temetés
Október 16. szerda Alacoque szent Margit szűz
7.30
Október 17. csütörtök Antióchai szent Ignác püspök, vértanú
18.30 + Édesapa
Október 18. péntek Szent Lukács evangélista
Nem lesz Szentmise
Október 19. szombat Keresztes szent Pál aldozópap
18.30 + Teréz ás Viktor szülőkért
Október 20. Évközi 29. vasárnap
8.00
10.00
18.30


2013.10.06-13 (2013.10.06.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 27. hét
Október 6. Évközi 27. vasárnap
8.00 Int. Ord.
10.00 + Magdolna temetés előtt
18.30
Október 7. hétfő Rózsafüzér királynője
7.30
Október 8. kedd Magyarok Nagyasszonya
7.30 Séfer és Gájer család élő és + tagjaiért
Október 9. szerda Szent Dénes püspök és társai, vértanúk
7.30
Október 10. csütörtök Köznap – az Egyházért
18.30 + Erzsébet
Október 11. péntek Boldog XXIII. János pápa
18.30
Október 12. szombat Köznap – a bűnök bocsánatáért
18.30
Október 13. Évközi 28. vasárnap
8.00 Int. ord
10.00
Keresztelő: Herczeg Bendegúz
18.30


A templom felszentelésének ünneplése (2013.10.05.)

Szombaton, október 5-én, templomunk felszentelését ünnepeljük.

Az ünnepi Szentmise 18.30-kor lesz, utána pedig a közösségi házban illetve a plébánia kertben ünnepi együttlétet tervezünk. Aki szívesen segít a kenyérkenésben és az előkészületekben, 5 órára jöjjön a közösségi házba!


2013.09.29-10.06 (2013.09.29.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 26. hét
Szeptember 29. Évközi 26. vasárnap
8.00 Int. Ord.
10.00 + István halála 1. évfordulóján; élő családtagok
Keresztelő: Toplac Lili
18.30
Szeptember 30. hétfő Szent Jeromos áldozópap, egyháztanító
7.30
Október 1. kedd Lisieux-i szent Teréz szűz
7.30 Rózsafüzér társulat élő tagjaiért
Október 2. szerda Szent Őrzőangyalok
7.30 Rózsafüzér társulat + tagjaiért
Október 3. csütörtök Köznap – Krisztus az örök főpap
18.30 + Mária édesanya
Október 4. péntek Assisi szent Ferenc
nincs Szentmise.
Október 5. szombat Templomunk felszentelésének évfordulója
18.30
Október 6. Évközi 27. vasárnap
8.00 Int. ord
10.00 + Várnai Ferencné Magdolna temetés előtt
18.30


Felnőtt hittan (2013.09.26.)

Felnőtt hittan tartunk csütörtökön a Szentmise után a hónap 2. és 4. csütörtökén.

A következő alkalom szeptember 26.

Témánk a szentségek


2013.09.22-29 (2013.09.22.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 25. hét
Szeptember 22. Évközi 25. vasárnap
8.00 Int. Ord.
10.00 + Sarolta (Somogyi Ferencné) temetés után
18.30
Szeptember 23. hétfő Pietrelcinai szent Pió áldozópap
7.30
Szeptember 24. kedd Szent Gellért püspök, vértanú
7.30
Szeptember 25. szerda köznap – a betegekért
7.30
Szeptember 26. csütörtök Szent Kozma és Damján vértanúk
18.30
Szeptember 27. péntek Páli szent Vince áldozópap
18.30
Szeptember 28. szombat köznap
18.30 + édesanyáért
Szeptember 29. Évközi 26. vasárnap
8.00 Int. ord
10.00 + István, halála 1. évfordulóján; élő családtagok
Keresztelő: Toplac Lili
18.30


Csendes Szentségimádás októberben (2013.09.19.)

Csendes szentségimádást tartunk a kápolnában 2013. október 3-án, a 18.30-as szentmise után 20 óráig.


2013.09.15-22 (2013.09.14.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 24. hét
Szeptember 15. Évközi 24. vasárnap
8.00Int. Ord.
10.00 + Szülők
keresztelő: Botos Noel
18.30 + Lantos Katalinért (1 éve hunyt el); Lantos család + tagjaiért.
Szeptember 16. hétfő Szent Kornél pápa, szent Ciprián püspök, vértanúk
7.30
Szeptember 17. kedd Bellarmin szent Róert püspök, egyháztanító
7.30
Szeptember 18. szerda köznap – Szent Józsefről
7.30
Szeptember 19. csütörtök Szent Jamuáriusz püspök, vértanú
18.30 + Szekér Jánosné, Váradi Rozália (temetés után)
Szeptember 20. péntek Koreai vértanúk
18.30 + Gájer Nándor
Szeptember 21. szombat Szent Máté apostol, evangélista
18.30
Szeptember 22. Évközi 25. vasárnap
8.00 Int. ord
10.00 + Sarolta (Somogyi ferencné) temetés után
18.30


2013.09.08-15 (2013.09.08.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 23. hét
Szeptember 8. Évközi 23. vasárnap
8.00
10.00 Int Ord
keresztelő: Krepuska Máté Bendegúz
18.30
Szeptember 9. hétfő Claver szent Péter áldozópap
7.30 +Pókó János
Szeptember 10. kedd köznap – a szerzetesekért
7.30+ Erzsébet
Szeptember 11. szerda köznap – Jézus szent nevéről
7.30
Szeptember 12. csütörtök Szűz Maria szent neve
18.30 + Máriákért
Szeptember 13. péntek Aranyszájú szent János püspök, egyháztanító
18.30
Szeptember 14. szombat A szent Kereszt felmagasztalása
18.30
Szeptember 15. Évközi 24. vasárnap
8.00 Int. ord
10.00
keresztelő: Botos Noel
18.30 + Lantos Katalin (1 éve); Lantos család + tagjaiért


Hittanórák 2013-14 (2013.09.07.)

Hittanóráink rendje:
1. osztályosok szombaton 8.30 (óvodások is jöhetnek)
2-3.-osok, ők készülnek majd elsőáldozásra, szombaton 9.00
4.-esek (akik idén voltak elsőáldozók) szombat 10.00
Felsősök kedden 17 óra
Középiskolások kedden 18 óra

A hittanok rendjét már arra figyelve alakítom, hogy az iskolában elkezdődik a kötelező hittan oktatás. A plébániai alkalmak azt a célt szolgálják, hogy a gyerekek, akik különböző iskolába járnak, megismerjék egymást. A szentségekre való felkészítés helye továbbra is a plébánia marad.


2013.09.01-08 (2013.09.01.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 22. hét
Szeptember 1. Évközi 22. vasárnap
8.00
10.00 Int Ord
18.30
Szeptember 2. hétfő köznap – a Szentlélekről
7.30
Szeptember 3. kedd Nagy szent Gergely pápa
7.30
Szeptember 4. szerda köznap – a szeretet ajándékáért
7.30
Szeptember 5. csütörtök Kalkuttai boldog Teréz szűz
18.30 + Ledniczky Ferenc
Szeptember 6. péntek köznap – Jézus szentséges szívéről
18.00
Szeptember 7. szombat a szent Kassai vértanúk
16.00 Esküvő
17.00 házassági évfordulós Szentmise
18.30
Szeptember 8. Évközi 23. vasárnap
8.00 Int. ord
10.00
18.30


2013.08.25-09.01 (2013.08.24.)

A hét liturgikus rendje
Évközi 21. hét
Augusztus 25. Évközi 21. vasárnap
10.00 + Rezső
18.30 + János
Augusztus 26. hétfő köznap – az emberi munka megszenteléséért
7.30
Augusztus 27. kedd Szent Mónika
nem lesz Szentmise
Augusztus 28. szerda Szent Ágoston püspök, egyháztanító
12.30 + Ferenc temetési mise
14.00 Angeli út
Száraz Ferenc temetése
Augusztus 29. csütörtök Keresztelő szent János vértanúsága
18.30 + Kiefer Antalné
Augusztus 30. péntek köznap - az egyetértés ápolásáért
18.00 + Márton
Augusztus 31. szombat Az Esztergomi Bazilika felszentelése
16.00 Esküvő
18.30
Szeptember 1. Évközi 22. vasárnap
8.00 Int. ord
10.00
18.30


2013.08.18-25 (2013.08.17.)

Évközi 20. hét
Augusztus 18. Évközi 20. vasárnap
10.00 Int. Ord
18.30 súlyos beteg édesapáért, nagyapáért
Augusztus 19. hétfő Szent Bernát apát, egyháztanító
7.30
Augusztus 20. kedd Szent István király
10.00
Augusztus 21. szerda Szent X. Piusz pápa
7.30
Augusztus 22. csütörtök Szűz Mária királynő
nincs Szentmise
Augusztus 23. péntek Limai szent Róza szűz
nincs Szentmise
Augusztus 24. szombat Szent Bertalan apostol
18.30 Int. Ord
Augusztus 25. Évközi 21. vasárnap
10.00 + Rezső
18.30 + János


Templombúcsú (2013.08.15.)

Augusztus 15-én, templomunk búcsúünnepén a Szentmise 18.30-kor kezdődik.

Az ünneplést hagyományosan kerti együttléttel fejezzük be.


2013.08.11-18 (2013.08.10.)

Évközi 19. hét
Augusztus 11. Évközi 19. vasárnap
10.00 + József
keresztelés:
18.30 Int. Ord
Augusztus 12. hétfő Chantal szent Johanna Franciska szerzetesnő
7.30
Augusztus 13. kedd Boldog XI. Ince pápa
7.30
Augusztus 14. szerda Szent Maxmilián Kolba áldozópap, vértanú
7.30
Augusztus 15. csütörtök Nagyboldogasszony
18.30 Templombúcsú
Augusztus 16. péntek Köznap
18.30 Tettinger család élő és + tagjaiért
Augusztus 17. szombat köznap
18.30 + szülők
Augusztus 18. Évközi 20. vasárnap
10.00 Int. Ord
18.30 Súlyos beteg édesapáért, nagyapáért


Búcsúi előkészületek (2013.08.03.)

Hogy a búcsú ünnepén tiszta és méltó legyen templomunk és a templomkert, augusztus 14-én 16 órától végezzük el a szükséges munkákat. (takarítás, templomkert gazolása, rendberakása) Kérem a testvérek segítségét!


Miserend július 28-augusztus 11 (2013.07.25.)


Július 28. Évközi 17. vasárnap
10.00 Int Ord
18.30
Július 29. hétfő Szent Márta
nincs szentmise
Július 30. kedd Aranyszavú szent Péter püspök, egyháztanító
nincs szentmise
Július 31. szerda Loyolai szent Ignác áldozópap
nincs szentmise
Augusztus 1. csütörtök Liguori szent Alfonz Mária püspök, egyháztanító
nincs szentmise
Augusztus 2. péntek Vercelli szent Özséb püspök
18.30 + szülők, nagyszülők
Augusztus 3. szombat köznap
18.30
Augusztus 4. Évközi 18. vasárnap
10.00 + Gábor András
keresztelés: Amariei Andrea
18.30

Augusztus 5. hétfő Havas Boldogasszony
7.30
Augusztus 6. kedd Urunk színeváltozása
7.30
Augusztus 7. szerda köznap
nincs szentmise
Augusztus 8. csütörtök Szent Domonkos áldozópap
18.30
Csendes szentségimádás 20.00-ig
Augusztus 9. péntek Szent Terézia Benedikta (Edit Stein) vértanú, Európa társvédőszentje
18.30 + Istán temetési mise
Augusztus 10. Szombat Szent Lőrinc
18.30 + Erzsébet
Augusztus 11. Évközi 19. vasárnap
10.00 + József
keresztelés: Nolan Mátyás
18.30 Int Ord


Miserend 2013. 07. 21-28 (2013.07.20.)

Július 21. Évközi 16. vasárnap
10.00 Int Ord
18.30
Július 22. hétfő Szent Mária Magdolna
7.30
Július 23. kedd Szent Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentje
7.30
10.00 Budafok
Bognár Ferenc temetése
Július 24. szerda Árpád-házi szent Kinga szerzetesnő
7.30
Július 25. csütörtök Szent Jakab apostol
18.30 + Jozefina édesanya
Július 26. péntek Szent Anna és Joakim, Szűz Mária szülei
18.30 + Kiefer Antalné
Július 27. szombat köznap
18.30 + János, halála 10. évfordulóján
Július 28. Évközi 17. vasárnap
10.00 Int. Ord
18.30


2014.04.06-13 (2010.04.06.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 5. hete
Április 6. Nagyböjt 5. vasárnapja
8.00
10.00 Int. Ord
18.30
Április 7. hétfő köznap
7.30 + Gyula édesapa
13.00 Szent Gellért templom
Kákai György temetés
Április 8. kedd köznap
7.30 élő Gyula
Április 9. szerda köznap
7.30 Hálából
Április 10. csütörtök köznap
18.30 + Erzsébet
Április 11. péntek köznap
10.00 Budafok
Csepke Istvánné
17.00 keresztút az Angeli úti kálvárián
18.30 + Margit temetés után
Április 12. szombat köznap
18.30
Április 13. Virágvasárnap
8.00 Int. Ord
10.00 + Erzsébet édesanya emlékére
18.30 Magdolna és Klausz házassági évforduló


2016.03.13-20 (.0.0.)

A hét liturgikus rendje
Nagyböjt 5. hete
Március 13. Nagyböjt 5. vasárnapja
9.00 élő Cintia
18.30 Int. Ord
Március 14. hétfő köznap
7.00
Március 15. kedd köznap
9.00 Hazánkért
Március 16. szerda köznap
7.00
Március 17. csütörtök köznap
18.00 + Gábor édesapáért
Március 18. péntek köznap
11.15. Angeli út
Kurecz György temetés
12.00 Budafok
Stefán József temetés
17.00 Keresztút az Angeli úti kálvárián
18.00 Szentmise + Józsefért
Március 19. szombat köznap
18.30 + György temetés után
Március 20. Virágvasárnap
9.00 élő Richárd
18.30 + József temetés után



Nagytétényi Plébánia
A honlap az (em) ecclesia segítségével készült.
Sablon: © katolikus.hu
© (em), 2007-2008.   -   emecclesia.hu